Diskuse na téma Jaký filtr vody

27. 04. 2021 | Prosím o radu

Máte někdo doma filtr na pitnou vodu? Chceme si ho nechat napojit, ale nevíme jaký vybrat, aby byl opravdu kvalitní. Budu ráda když se podělíte o zkušenosti. Díky

anastaziaa 28.04.2021

My jsme se před půl rokem přesťehovali a zjistili jsme, že kvalita vody je tady oproti tomu, kde jsme doteď žili strašná takže taky vybíráme filtr, ale nevíme od koho je opravdu kvalitní a účinný...

Mnada 28.04.2021

Doporučuju obrátit se na firmu https://www.dionela.cz/ my je kontaktovali s rozborem vody a oni nám na základě toho poradili jaký filtr pro nás bude nejlepší. Už ho máme skoro rok a jsme moc spokojení

Kiska Mnada 29.04.2021

Aha a to máte fitr, který se dá namontovat pod linku? A jak dlouho ten filtr vydrží? Nevíte taky, kde ty filtry vyrábí? Četla jsem, že by se člověk měl vyhnout filtrům dováženým z Číny apod.

Mnada Mnada 30.04.2021

Máme ho pod linkou, vydrží rok, potom se musí regenerovat. Prubežně si vodu kontrolujeme lakmusovými papírky, které jsme dostali k filtru. Jinak je to česká výroba, proto jsme ho kupovali právě od téhle firmy.

Kiska Mnada 30.04.2021

Tak to je super, děkuju za odpověď. Hned jim píšu zprávu a co nejdříve objednáme, abych to konečně nemusela řešit.

Mnada Mnada 01.05.2021

Není vůbec za co, jsem ráda, že jsem mohla pomoct ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat