Diskuse na téma Kolagen

Jakou zkušenost máte s užíváním kolagenu ? Poznali jste to po nějaké době užívání třeba na vlasech ?

Patricie 19.12.2023

Ahoj, používám doplněk stravy Wecare Beauty s kolagenními peptidy a dalšími látkami pro lepší elasticitu pokožky, hezčí vlasy a pevnější nehty. První účinky jsem pozorovala v krátké době na nehtech, pak na pokožce a u vlasů to jde vidět až za nějakou dobu a funguje dobře.

Danka 12.07.2023

Ano, ale musíte jej užívat opravdu pravidelně a více než měsíc. Bohužel si spousta žen myslí že výsledky se dostaví během toho měsíce a když tomu tak není tak se na to vykašlou. Jsem spokojená s KK Kolagenem. Ano je dražší, ale funguje a to je pro mě rozhodující.

Monča Danka 17.07.2023

V čem je ten kolagen jiný než ostatní prosím Vás? Vím že jsou kolageny i mnohem levnější. Co se vám po něm zlepšilo?

Danka Danka 26.07.2023

Tento kolagen obsahuje hydrolyzovaný kolagen Peptan v 5000mg denní dávky, navíc obsahuje ne mořský, ale savčí kolagen, který je pro naše tělo přínosnější. Mám vypnutou pleť, vlasy pevnější a nepadají, nehty se mi také zpevnily a méně mě i bolejí klouby. Ano jsou i levnější, ale u těch jsem nikdy takový efekt neměla.

Katka 30.06.2022

Mně moc pomohli na http://www.clinicalhair.cz/cs/kontaktujte-nas dlouho jsem se trápila se svými vlasy a konečně mám pokoj :)

Marta 29.06.2022

Mně teď po porodu vlasy hodně padají, ale opravdu hooodně už fakt nevím co s tím :(

Mája 06.05.2021

Prvně jsem to poznala na pleti a asi po dvou měsících na vlasech a nehtech :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat