Diskuse na téma Filtr na vodu

Nemáte někdo filtr na pitnou vodu od firmy https://www.dionela.cz/? Chci si pořídit filtr k napojení přímo na kohoutek a moc nevyznám v tom jaké filtry jsou kvalitní, tohle mě zaujalo, že jde o českou firmu.

Lea 02.02.2023

Podle mě je dostačující filtrační konvice ;) vodu vám to přefiltruje a ušetříte tím dost peněz ;)

Veronika 04.08.2021

Hodně jsem si o tom zjišťovala a Dionela má určitě nejlešpí filtry, zásadně se nedoporučuje kupovat filtry vyráběné v Číně apod. a tohle je poctivá česká výroba, získali i švýcarské ocenění takže za nás to byla jasná volba

Tana 05.07.2021

Máme od nich filtr a jsem moc spokojená. Vodu teď máme vhodnou i pro kojence a cenově to vyšlo hodně dobře.

Dianadia Tana 05.07.2021

A jaký filtr máte?

Tana Tana 05.07.2021

Máme filtr Dionela F2-1DUO, ten má dokonce zlatou medaili ze Švýcarska jako filtr dusičnanů, ale doporučuju si nechat poradit přímo od nich, byli moc ochotní a všechno nám vysvětlili.

Dianadia Tana 05.07.2021

Jasně, tak moc díky, obrátíme se na ně.

Tana Tana 05.07.2021

Za málo, věřím, že budete taky spokojení.

Laura 04.07.2021

Už jsem na jejich nabídku taky koukala a zaujalo mě to, hlavně proto že jde o českou firmu a že jejich filtry vyhrály v dTestu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat