Diskuse na téma Filtr na vodu

Nemáte někdo filtr na pitnou vodu od firmy https://www.dionela.cz/? Chci si pořídit filtr k napojení přímo na kohoutek a moc nevyznám v tom jaké filtry jsou kvalitní, tohle mě zaujalo, že jde o českou firmu.

Laura 04.07.2021

Už jsem na jejich nabídku taky koukala a zaujalo mě to, hlavně proto že jde o českou firmu a že jejich filtry vyhrály v dTestu.

Tana 05.07.2021

Máme od nich filtr a jsem moc spokojená. Vodu teď máme vhodnou i pro kojence a cenově to vyšlo hodně dobře.

Dianadia Tana 05.07.2021

A jaký filtr máte?

Tana Tana 05.07.2021

Máme filtr Dionela F2-1DUO, ten má dokonce zlatou medaili ze Švýcarska jako filtr dusičnanů, ale doporučuju si nechat poradit přímo od nich, byli moc ochotní a všechno nám vysvětlili.

Dianadia Tana 05.07.2021

Jasně, tak moc díky, obrátíme se na ně.

Tana Tana 05.07.2021

Za málo, věřím, že budete taky spokojení.

Veronika 04.08.2021

Hodně jsem si o tom zjišťovala a Dionela má určitě nejlešpí filtry, zásadně se nedoporučuje kupovat filtry vyráběné v Číně apod. a tohle je poctivá česká výroba, získali i švýcarské ocenění takže za nás to byla jasná volba

Lea 02.02.2023

Podle mě je dostačující filtrační konvice ;) vodu vám to přefiltruje a ušetříte tím dost peněz ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:34
63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat