Diskuse na téma LaHome

01. 10. 2021 | Oblíbené značky

Sdílím tenhle e-shop, který jsem objevila. Mají krásný a originální doplňky do bytu, všechno hodně kvalitní. Kdo má taky rád originální věci tak mrkněte :)

Aduska13 21.01.2024

Doporučuju bakly, miluju dřevo, jsou. Mám černobílou kuchyň a krásně to do sebe zapadá. Mám dřevěný podnos a na něm dekoraci s mechem. Mlýnek na sůl a pepř. A v koupelně černou sadu mýdlenku, koš, držák na papír.

LenkaB Aduska13 22.01.2024

To musíte mít krásné, já úplně nevím jak by se mi hodily černé doplnky do tmavé koupelny, Můžete poslat nějaký odkaz co jste přesně brala? Děkuji

Aduska13 Aduska13 24.01.2024

No nevím jestli přímo krásné, ale nestěžuji si. Je to Zone Denmark řada do koupelny.

Klára 03.04.2022

Sháním nějakou pěknou dekoraci na zeď, tak když by jste o něčem věděly, tak tipy prosím sem :)

Markéta 02.04.2022

Já jsem narazila na nekupto a tam mají taky moc hezké dekorace, zkuste kouknout

Tereza Markéta 12.04.2022

Pořídila jsem si tam tady tu hezkou cedulku :) https://www.nekupto.cz/dekorace-cedulka-velka-ty-jsi-muj-salek-caje-kafetearie/

Kiska 30.10.2021

Jéé moc díky, maj parádní kousky

Lenka 27.10.2021

Super tip, mají krásný věci, díky :-)

anastaziaa 24.10.2021

Odtud mám několik parádních věcí :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat