Diskuse na téma Strava

18. 10. 2021 | Batole

Jak vám děti kolem jednoho roku papají ? Jí už všechno nebo jsou jídla, která by v roce ještě dostat neměla ?

Bety-tyna 31.10.2021

Jaký nádobí používáte?

Pavla 06.11.2021

V roce mi syn papal řekla bych téměř všechno :)

Míša Pavla 08.11.2021

A dáváš mu i nějaké jogurty ? :) Jestli ano, tak můžu vědět jaké ?

Dianadia 21.12.2021

Jakou vodu používáte na příkrmy? Já té balené po tom co jsem teď viděla nějaký testy moc nevěřím, uvažuju nad filtrem na vodu, nemáte někdo?

Kamča Dianadia 22.12.2021

Já nad tím teď taky přemýšlím tak budu ráda za zkušenosti jestli se takový filtr vyplatí…

Kiska Dianadia 22.12.2021

My máme filtr přímo ke kohoutku a určitě to stojí za to. Nejen že máte jistotu že vám teče zdravá voda, ale finačně to taky vychází dost dobře.

Kamča Dianadia 22.12.2021

A kde jste ho koupili?

Kiska Dianadia 23.12.2021

Máme ho od české firmy https://www.dionela.cz/ filtry sami vyrábí takže jsou opravdu kvalitní. S výběrem jsem si nechala poradit přímo od nich, poslala jsem jim jenom rozbor vody.

Kamča Dianadia 23.12.2021

Aha tak to je super, děkuju za odpovědi :)

Nina1 Dianadia 23.12.2021

Líbí se mi to, moc díky, jak dlouho vám asi tak vydrží?

Kiska 23.12.2021

Jsme dva s malým dítětem takže cca rok, ale záleží taky kde bydlíte.

Nina1 Kiska 23.12.2021

Jasně chápu, ale stejně je to dýl než jsem čekala, super, moc díky

Kiska Kiska 23.12.2021

Za málo, tak dej potom vědět jak ti to vyhovuje ;)

Alex 28.01.2022

Dcera má necelý rok a ještě je normálně na příkrmech s tím, že už dostává i normálně jídlo co uvařím :) ještě to střídáme :)

Daniela Alex 04.02.2022

Mohla bych se zeptat jaké příkrmy dáváte ? :)

Dita 18.02.2022

Co maminy dáváte na mlsku ? Všude u maminek vidím, že dětem dávají křupínky a já jsem pořád na rozpacích jestli je malé koupit nebo ne a hlavně jaké …

Romča Dita 22.02.2022

Neviděla bych důvod proč je dítěti nedopřát ;) taky je kupuju, ale jenom ty co má sunar.

Dita Dita 23.02.2022

A od jakého věku jsou vhodné ?

Romča Dita 27.02.2022

Některé jsou od ukončeného 6. měsíce a jiné zase od 12. ukončeného měsíce :) nevím jak je na tom tvoje dcera věkově, tak se musíš podívat https://www.sunar.cz/susenky-a-krupky

Petra 22.09.2022

Dcerka má 10 měsíců a papá toho už hodně, hlavně jí ráda sama, ale večer než jde spát a ráno vyžaduje ještě kojenecké mléko. Už nekojím a tak jsem dlouho hledala, jaké pokračovací mléko zvolím a našla jsem UM s kravským kolostrem, tak jsem ho zakoupila a malé moc chutná.

Iva Petra 25.09.2022

Co je to prosím tě za mléko, o takovém jsem ještě neslyšela, můžeš mi napsat co je to za výrobce? Děkuji.

Petra Petra 30.09.2022

Dám Ti sem na něj rovnou odkaz https://colvia.cz/pokracovaci-susena-mlecna-vyziva-v-prasku-pro-vek-6-12-mesicu-900g . Pokud si jej objednáš,tak dej vědět jak sedělo :-D

Naty 03.01.2023

Já bych spíš potřebovala alternativu čaje. Chci, aby děti alespoň ráno pily teplý nápoj. Zkušenost prosím?

Káťa 28.03.2024

A kupujete balenou kojeneckou vodu? Já četla, že ji často špatně skladují a je plná bakterií apod. Přemýšlím proto nad průtokovým filtrem. Koukala jsem na českou firmu Dionela. Náhodou někdo nemá zkušenost?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat