Diskuse na téma Kontaktní čočky ano nebo ne?

Ahoj ženy. Celý život jsem měla oči v pořádku, ale před měsícem mě poslala moje obvodní na oční a tam mi oznámili, že potřebuju brýle. Tak přemýšlím, jestli si mám pořídit brýle nebo čočky. Já si totiž myslím, že by mi brýle moc neslušely :( Ale není to nějaký problém, když jsem ještě ani pořádně nenosila brýle a hned bych si místo nich dala čočky?? díky za rady

anett 22.02.2012

Nejlepší věc, jakou jsem si kdy mohla pořídit. :)

Gertruda88 16.02.2012

Ahoj..ja jsem byla v Brně tady http://www.centrumocnichvad.cz/ kde mi udělali brýle za chvili,prakticky na počkání..poradili..prodiskutovali to semnou apod...a vim ze stejně tak to dělají i s kontaktními čočkami myslim...takže muzes klidne to zkusit tam. Myslim ze to je nejlepší volba zajít k odborníkovi...a tady toho můžu skutečně doporučit.

Gabule 12.02.2012

Ahoj moje sestra nosi bryle uz hodne dlouho a tak si rekla ze vyzkousi kontaktni cocky.Zasla si do optiky CZECH se kterou mame pozitivni zkusenosti a tam ji oci zkontrolovali a vysvetlili jak si cocky namdavat a sundavat. jednysi tam koupila a pak uz je objednavala jen z internetu

Pavla 08.02.2012

Ahoj všem, kontaktní čočky můžu jedině doporučit, ze začátku může být problém zvyknout si na jejich nasazování a vyndávání, ale pak už je to paráda nemlží se, neprší na ně, člověk vidí do všech stran, atd. Pro nákup můžu doporučit internetové stránky: www.cocky-kontaktni.cz, kde jsem moc spokojená s cenami a přístupem (čočky doma do 2 dne a ochota poradit po telefonu). Taky jsem získala slevový kupon/kód pro web cocky-kontaktni.cz a ten je: yvz373hp, při jeho použití získáte slevu několik % z ceny objednávaného zboží. Tak neváhejte použít vřele doporučuji

Martina 17.01.2012

Ahoj,nevím jak velké dioptrie Ti byly naměřeny,ale řeknu Ti jednu věc. V tyhle době, se skutečně nemusíš bát toho,že Ti brýle slušet nebudou. Je to výborný modní doplněk a máš spoustu typů brýlí k výběru. Pokud máš vyšší dioptrie a chceš si skutečně pořídit i kontaktní čočky,měla bys mít v záloze aspoň jedny brýle. Kdykoliv můžeš mít problém s očima, jako je třeba zánět spojivek a podobně a vtedy bys čočky nosit neměla. Kontaktní čočky jsou výborná věc pro aktivní lidi. t.j. spíš sportovce, nebo lidi,který si nemůžou na brýle zvyknout , nebo třeba i u lidí,který mají vysoké dioptrie. Ale má to svá rizika. Je tam větší pravdepodobnost zanesení zánětu, nebo i častější výskyt podrážděných očí. Tak si tozvaž sama. Každopádne. Ja bych na začátek volila brýle a poté uvidíš sama. Jestli se budou dioptrie měnit,nebo, Ti budou brýle překážet,pořídíš si čočky.

saša 16.01.2012

Ahojky,já nosila brýle už od malička a až ted pomalu ve 43 letech mám čočky a super, super,super..než jsme přišli s očařem jakké potřebuji ,tak to chvilku trvalo,ale ted je pomalu nevyndám..neboj a jdi tam u vas do optiky a oni ti poradí:-) s pozdravem :-)

Natynka 29.12.2011

Ahoj Verčo. Já teda býrle nenosím ani nemám problémy s očima, ale moje kamarádka na tom byla podobně jako ty. A hned začala nosit čočky. měla úplnou averzi vůči brýlím. Byla ale v očním stuiu, kde jí změřili zrak i oni a taky jí poradili jaké čočky si má koupit atd. Tak třeba by jsi tam taky mohla zajít :)

Veron1ka Natynka 13.01.2012

Vážně? Tak já bych raději taky ty čočky no. Já jsem z Brna, máme tady docela dost očních studií, ale nevím, kam zajít no. Budu se muset poradit s nějakými kamarádkami, jenže nemám moc kamarádek, co mají problémy s očima :( No uvidíme. Díky za radu!

Jitulinka Veron1ka 17.01.2012

Ahoj, já jsem z Brna, a před rokem jsme taky řešila kam zajít do optiky, aby mě poradili jaké čočky budou nejlepší,....nosila jsem 3 roky brýle a chtěla jsem ty čočky vyzkoušet...byla jsem u Aleše Žejdla na Masné...ale jsou i na Hl. nádraží a kdoví kde ještě :) a jsem spokojená, poradili mě dobře...a už bych čočky neměnila ... nejvíc jsem si na ně zvykla...za začátku je to nezvyk, ale dá s v pohodě na ně zvyknout...*1*

Veron1ka Natynka 07.02.2012

A můžu se zeptat, kde byla ta tvoje kamarádka? Jako v jakém studiu..Už se tam chystám měsíc..a pořád to oddaluju, hrůza. :(


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat