Diskuse na téma Dárky pro rodiče

20. 12. 2021 | Prosím o radu

Jaké dárky kupujete rodičům ? :) Budu ráda za trochu inspirace, protože mi to přijde rok od roku horší jim něco vybrat :)

Dianadia 17.12.2022

Já jsem mamce koupila https://www.energyflexcollagen.eu/cs/nas-kolagen/ dobře se oproti jiným doplňkům vstřebává protože se mění na tekutý kolagen a pomáhá nejen s klouby, ale i pletí, vlasy, imunitou…

Michaela Dianadia 18.12.2022

Aha to je dobrej nápad, to by se našim taky hodilo. Děkuju za radu :-)

Petra H. 29.09.2022

My poslední dva roky kupujeme zážitky nebo poukazy třeba na masáže, večeři, lázně... Letos chceme pořídit společný rodinný dárek - let balónem. Sním o něm už dlouho a vezmeme rodiče i tchýni. Tady pro inspiraci https://www.impresio.eu/zazitek/klasicky-let-balonem Zatím jen dobrá zkušenost.

Andrejka 05.01.2022

Zaujalo mě holky lunzo. Vybrala jsem tam mamce bundu, ale nevím jestli je ten eshop spolehlivý ?

Hana Andrejka 30.01.2022

Objednávala jsem si tady z toho obchodu bundu a boty a nebyl s ničím problém. Naopak jsem byla moc spokojená hlavně s kvalitou, za tu cenu pecka !

Andrejka Andrejka 31.01.2022

Jak dlouho si na balíček čekala ?

Mia 01.01.2022

Jestli mají rádi sladké, tak bych to vyřešila nějakou dobrou bonboniérou nebo udělala nějaký sladký balíček, to by taky mohl být fajn.

Pavla Mia 05.01.2022

Ono dneska ty bonbošky nejsou úplně nejlepší :/ dostala jsem k svátku jednu od tchýně a ty čokolády jsou nic moc

Mia Mia 27.01.2022

Záleží jak které, nejlepší je kupovat sladkosti z čokoládovny. Konkrétně tady ta má luxusní pralinky www.cokoladovnajanek.cz

Andula 27.12.2021

Koupila jsem mamce novou termosku, tak z ní měla velkou radost. Líbila se jí nejvíc vychytávka, že ukazuje i teplotu :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat