Diskuse na téma Oblečení

Kde rádi nakupujete oblečení? Sdílejte shopy :)

Milka 19.09.2023

Já mám ráda spíš nákupy přes internet, s malou nemám zatím moc čas lítat po obchodech, takže si večer v klidu sednu k mobilu nebo noťasu a v mezičase třeba ještě uklízím. A takové klasické jako je Zoot, About You, Astratex na prádlo třeba, ale co mě teda hodně baví je, že můj má od zaměstnavatele kartičku od Sphere a díky ní mám vždycky slevu na eshopech i teda v kamenných prodejnách. Takže ušetřím. :)

Kopretina Milka 22.09.2023

Cooo? To vůbec neznám. My máme maximálně multisportkartu a stravenky. Co to je za kartu? A to teda je jen od zaměstnavatele a je to i na jiný věci než jen oblečení?

Milka Milka 26.09.2023

Ano převážně ano, já jsem to právě taky vůbec neznala, ale je to super. Je to na všechno možný ne jen oblečení, ale taky i jídlo, dovolené, auto, vybavení do domu, věci pro děti i zvířata a spoustu dalšího. Teď mají nějakou akci že si to můžeš taky pořídit tu kartičku tady https://www.sphere.cz/prodej-karet-b2c/. Za mě super pro takové ty shopaholičky, ale i pro nas maminy, co nakupujeme pořád něco a potřebujem ušetřit.

Kopretina Milka 27.09.2023

Super moc děkuji, koukala jsem na to a ukazovala jsem to doma chlapovi a objednám to na ten rok, protože přesně jak říkáš, každá koruna se hodí a my jedem i hodně zdravé věci, plus máme zvířata, koukala jsme na ty obchody a jsou tam všichni kde objednávám nebo nakupuju :D Takže mám úplně radost, že ušetřím.

Dianadia 29.01.2023

Kdo jste z Prahy tak podle mě se nejlíp vybírá v galerii Harfa ve Vysočanech, je to tam příjemný a mají dobrý průřez různých obchodů :-)

Nela Dianadia 30.01.2023

Tam to znám, chodím tam docela často a vždycky si to tam užiju :)

Dianadia Dianadia 31.01.2023

Taky to tam mám ráda, mám teď i tu jejich aplikaci a už jsem tam měla od nich moc hezký slevy :-)

Jitka 25.06.2022

Sháním oblečení pro děti, tento tip opravdu vítám. Mají velký výběr.

Jana 24.06.2022

Objednala jsem z www.zoot.cz boty a dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny.

Amálie 21.06.2022

Genesis-eshop se mi moc líbí, taky ráda nakupuji na netu. Jsem spokojená, že i když mi oblečení nevyhovuje tak ho v pohodě můžu bezplatně do 14 dnů vyměnit.

Alice 18.06.2022

Taky ho mám oblíbený. Můžete ho taky sdílet s přáteli. Každý registrovaný uživatel za sdílení může získat až 200 kreditů pro své nákupy, což je pak 20 Kč. Využívám to.

Romča 07.06.2022

Co se týká nákupu oblečení pro celou rodinu jsem spokojená s www.genesis-eshop.cz

Ivča 10.05.2022

Celkem jsem si oblíbila Zalando lounge, ale není špatný i aboutyou, vyhovuje mi jak to mají s tím vracením zboží.

Aneta 31.03.2022

Já moc ráda nakupuju na https://www.zoot.cz/ :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat