Diskuse na téma Barvení vlasů

Kdo si barvíte vlasy doma, co se vám nejvíc osvědčilo za barvu?

Ivana 18.04.2023

Ahoj já jsem si vlasy ještě nikdy nebarvila, protože mám svoji přírodní barvu hezkou a nechtěla jsem si ničit a nějak vlasy zatěžovat. Jenže mi už začínají šedivět, takže budu muset začít s barvením. Vzhledem k tomu, že používám přírodní kosmetiku, tak bych i ráda použila přírodní barvu na vlasy, která bude šetrnější k mým vlasům :-).

Renata 21.03.2023

Ahoj ženy, zjišťuji, že mi začínají šedivět vlasy a tak bych je ráda obarvila, jaké přírodní barvy překryjí šediny, jsou vůbec takové? Nechci žádnou chemii. Jaké máte zkušenosti s přírodním barvením?

Marika Renata 23.03.2023

Renčo, dobré přírodní barvy na vlasy má khadi, skvěle překryjí šediny. S mamkou je používáme, barvíme se navzájem :-)

Renata Renata 29.03.2023

Nemám právě žádnou vyzkoušenou a nerada bych, aby jsem si vlasy nabarvila a šediny mi zůstaly, tak jsem ráda, že se nemusím bát. Mám hnědé vlasy a co jsem se dívala, tak odstínů mají docela dost, takže snad chytnu dobrý odstín....

Kamča Renata 07.04.2023

Ahoj používám barvu od Khadi. Já používám teda i jejich oleje proti padaní vlasů a předpigmentaci. Koukni na net, jejich barvy krásně kryjí.

Hanka 21.02.2023

Já si teda vlasy barvím. A dlouho. Ale přiznám se, že jsem je měla hodně zničené od barev z drogerky. Tak jsem hledala jiné možnosti, nejlépe šetrné barvení. A došla jsem na barvy od https://www.khadi.cz/ a musím teda říct, že ty jsou skvělé. Přírodní, takže šetrné a hodně kvalitní.

Dana 25.12.2022

Ano, dobře kryjí šediny, když se dodrží jejich vyladěný postup. Který mají sami vymyšlený, aby výsledek byl nejlepší.

Dana 15.12.2022

Já používám rostlinné barvy na vlasy https://www.khadi.cz/rostlinne-barvy-na-vlasy. Dobře kryjí a vlasy mám krásné zdravé.

Andrea Dana 21.12.2022

A zakryjí i šediny? Maminka je má a má hodně citlivou pokožku hlavy.

Lenka 01.12.2022

Já používám na barvení přírodní barvy. Nemám po nich zničené vlasy.

Simona 21.10.2022

Používám jenom rostlinné barvy, a to kvůli tomu, že mi neničí vlasy, jako ty drogérkové, které jsem předtím používala.

Pája 25.08.2022

Ahoj, řeším takový menší problém, objednala jsem si vlasy, ale nakonec jsem se rozhodla pro jinou barvu. Myslíte, že jdou ty umělé vlasy nabarvit?

Aneta Pája 01.10.2022

Nevím odkud sis je objednávala, ale pokud jde o osvědčený eshop, tak tam by ti je měly vyměnit.

Ivča 15.06.2022

Sama jsem nejvíc používala garnier ale teď mě barví už jen kadeřnice, co jsem našla šikovnou na barvení

Aneta 20.05.2022

Já mam nejraději paletky :-)

miška4 31.03.2022

Já používám tuhle barvu https://www.stibio.cz/prirodni-kosmetika-pece-o-vlasy-barvy-na-vlasy-barvy-na-vlasy-herbatint/ vůbec nesmrdí a moc dobře kryje


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat