Diskuse na téma Lupy

Mám už dlouho problém s lupy a nic mi nepomáhá. Našla jsem Clinical Hair & Health nemáte s touhle klinikou někdo zkušenost?

Martinak 12.07.2023

Já jsem prostě začala používat kvalitní vlasovou kosmetiku a správně si foukat vlasy. To udělá totiž opravdu hodně. Byla jsem v salónu Tomáše Arsova v Praze a tam sem i nejen krásně postarali o vlásky, ale také mi poradily co nejlépe používat a jak si vlasy foukat.

Markýtka Martinak 18.07.2023

A co ti doporučili za tu kosmetiku? Vůbec jsem nevěděla že foukání vlasů má něco společného s lupy. Pomohlo to teda?

Martinak Martinak 26.07.2023

Koupila jsem si od nich Komplexní péči proti lupům. Ano pomohlo to, hlavně opravdu i to foukání. Koukni na jeho stránky, mý tam i videa jak se o vlasy starat. Možná je dražší, ale ráda zainvestuju do zdravých vlasů. :)

Aneta11 26.05.2023

Mně se teda lupy taky dělají a navíc mě hodně svědí kůže na hlavě. Vyzkoušela jsem už víc šamponů na lupy, ale nic mi nepomáhá, můžete doporučit něco opravdu účinného?

Veronika Aneta11 29.05.2023

To znám, taky mě hlava hodně svědí. Zkoušela jsem už tolik přípravků a nic :-/

miška4 26.04.2022

Je to skvělá klinika, já byla na pobočce v Praze a každýmu bych to hned doporučila. Koukněte na https://www.clinicalhair.cz/ jsou ve více městech a mají tam hezky napsaný jak probíhá první vyšetření atd :-)

Nela miška4 27.04.2022

Tak to jsem ráda za doporučení, díky moc

miška4 miška4 29.04.2022

Ráda jsem poradila, uvidíš že ti pomůžou ;-)

Nela 21.04.2022

Mám s tím už dlouho problémy tak jestli vám tady někomu pomohli nebo máte nějaké další zkušenosti tak prosím sdílejte


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat