Diskuse na téma Snubní prstýky

04. 04. 2022 | Móda

Z čeho máte snubní prstýnky? Kde jste vybrali? Uvažujeme nad bílým zlatem, ale budu ráda za inspiraci

Katka 04.04.2022

Máme ze žlutého zlata, určitě je potřeba se řídit i tím co jste zvyklí nosit. Já vždycky nosila jenom žluté zlato. Kamarádka třeba vždy nosila stříbro takže snubáky mají z bílého zlata. No a manželovi to bylo jedno takže… :-)

miška4 Katka 04.04.2022

A odkud je máte?

Katka Katka 04.04.2022

Podívej se na https://www.helvetia-hodinky.cz/ byli moc ochotní a mají krásné prsteny.

miška4 Katka 04.04.2022

Jedny se mi fakt moc líbí, děkuju za radu :)

Katka Katka 04.04.2022

Tak to jsem ráda, že jsem dala dobrý tip :-)

Danica 04.04.2022

S Helvetia-hodinky máme taky skvělou zkušenost. Znám jejich prodejnu v Olomouci, vždycky se mi stoprocentně věnují, jsou moc milí a ochotní, nic nevnucují, člověk si to tam vyloženě užije :)

Ivča 10.05.2022

bílé zlato je krásné, mám ho raději než žluté

Jitka 10.05.2022

Máme snubaky z damasteelu od Kredum.cz ... jsou nadherné, tři roky denního nošení, práce na zahradě, nadobí, úklid, vše bez rukavic a jsou stále jako, když nám je kurýr dovezl. Děkuji za ně.

Teryss 10.06.2022

Já svůj ztratila. :(

Blanka 16.09.2022

Bílé zlato je krásné, šla bych do něj.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat