Diskuse na téma Kdy podat Nurofen?

Můj syn má 2,5 let a má vysoké horečky, dala jsem mu Nurofen sirup, teplota klesla po chvilce. Jenže za 5 hodin zase stoupla. Mám Nurofen, který je od 2 let a smí se podávat po 8 hodinách. Vím, že mu nejvíce pomáhá a teď nevím, jestli mu ho mám dát dřív než za 8 hodin, aby se netrápil? Poradíte? Díky

Katty 02.07.2017

Tak, od té doby, co mi v lékárně doporučili na horečku brufe sirup, nepoužíváme doma nic jiného. Tento sirup vždy rychle zabere a malá je po něm za chvíli klidná. https://www.zbozi.cz/vyrobek/brufen-sirup-100-ml/

Helenka Katty 18.08.2017

Kolik stojí? A snáší se dobře? Děkuji.

Anka Helenka 27.09.2017

Ano, sníší se velmi dobře... Co je ale velmi důležité je to, že zabírá, a to velmi rychle!

Andrea Anka 23.11.2017

No, mě přijde jako takový nejšetnější... Taky ho kupujeme a máme doma, když je třeba...

Štěpa 26.10.2012

pokud teplota vyšplhá nad 38po odečtu. pokud trvá, střídat po čtyřech hodinách s dalším lékem, když ne, po šesti až osmi hodinách podat ten samý

Klara 17.10.2012

Me dr. rikala, ze se mize stridat Nurofen a Panadol po 3hodinach, pokud teplota neklesne, tak zabali a chladit a hlidat rucicky, jakmile jsou rucicky studene, tak led na klicni kosti a do cisel.

saša Klara 18.10.2012

teda o klíčních kostech slyším porvé... a ty zábaly dáváš i s nurofenem?

Martina saša 30.10.2012

Ahoj, teď tady čtu o těch klíčních kostech, funguje to? zatím jsem slyšela spíš třísla a celkové zábaly.. to jsou mi novinky :-)

saša Martina 02.11.2012

aha, tak ono asi na těch klíčních kostech něco bude. říkala jsem to babičce a ona to prý na mámu aplikovala běžně. holt,staré babské rady nad zlato:-)

Lenka 10.10.2012

taky začínám vždy nurofenem, mám s ním výbornou zkušenost. má rychlý nástup a déle vydrží. navíc třeba panadolu se dává na množství strašn moc a malá mi to pak blinká

Marta Lenka 12.10.2012

to je fakt s tím panadolem, ale mým dětem nikdy nechutnal, takže už jsem ho podruhé nekupovala. možná to bylo fakt tím množstvím, ale to mi asi nedošlo:-/

Marta Marta 15.10.2012

mě hlavně baví to jejich dávkování, díky té dávkovačce je to fakt legrace a dokonce i v noci mi to malá spolkne bez diskuzí...

Renata Marta 16.10.2012

mě ta dávkovačka spíš uklidňuje v tom, že jsem si jistá množstvím. u úplného miminka je myslím důležité dodržovat dávkování, abych mu zbytečně nezatěžovala organismus tak brzo

Haňule Renata 17.10.2012

pořád je lepší trocha účinné chemie, než dlouhé trápení a následné vysílení. nemám nic proti přírodní medicíně, ale buďme rádi, že si můžeme pomoci valitními léky

Sarky 09.10.2012

Ahoj, já dávám při teplotách synovi Nurofen, který je od 0 do 3 let, zabírá výborně a dávám mu ho po 6 hodinách, pokud se teplota vrátí. Pokud se vrátí dříve než po 6 hod, dávám mu Paralen čípek, dá se to kombinovat :-)

Marta 09.10.2012

Ahoj holky, já jsem měla podobný problém, tak jsem zkusila vystřídat účinné látky (tedy ibuprofen s paracetamolem) a paralen nám vždy zabral jen na chvíli a horečku sráží minimálně. snažila jsem se teda spíš vydržet co nejdéle a pak dala znovu Nurofen, který nám zabírá spolehlivě.

Zuza 03.04.2012

Emily, vim, ze nekteri lekari radi stridat leky, ale fakt jenom v nejnutnejsim pripade. Ja mam to stesti, ze jsem to zatim delat nemusela, detem Nurofen zabral a tepltoa se nevratila. Jinak nekdo rika, ze muszes stridat po 3, nekdo az po 4 hodinach napriklad Nurofen a Paralen. Ale porad se s lekarkou.

Emily Zuza 05.04.2012

Zkoušela jsem chladit třísla a čelo, jak jsem někde četla a také koupel. Trošku to pomohlo a dala jsem mu další Nurofen po 8 hodinách. Pak už to bylo lepší. Doktorka říkala, že mám dát jiný lék, kde je jiná látka - Paralen nebo Panadol po 3-4 hodinách, v případě, že teplota neklesne. No příště ten Paralen dám.

Zuza Emily 05.04.2012

jo a jeste jsem slysela ze je napriklad dobre dat Nurofenovy sirup do bezove stavy a to pry taky pomaha na horecku.

Stela Zuza 20.04.2013

Když měla naše dvouletá dcera angínu a měla vysoké horečky, střídali jsme nurofen čípek s paralenovým po třech hodinách. Tak nám to doporučili na pohotovosti. Každý má jinou účinnou látku a tak nemůže dojít k předávkování. Dělala jsem i tvarohové zábaly na nožičky.

Ella Stela 14.04.2014

Já mám dobrou zkušenost s Nurofenem se sirupem,ještě se mi nestalo,že bych musela s něčím střídat,vždycky nám do hodiny teploty klesly....


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat