Diskuse na téma Proměna

Zdravím všechny čtenářky ;-) Zajímá mě, jestli máte zkušenost s celkovou proměnou vzhledu. Změna účesu, líčení, oblečení. Děkuji za všechny odpovědi *1*

Dana 13.10.2015

Já jsem ted byla prekvapená z promeny mé kolegyně v práci. Byla na liftingových nitích na klinice Perfect Clinic v Brně, nečekala bych takový rozdíl. K tomu si koupila nový oblečení, který ji dělá moc pěknou postavu a všichni jsem na ni koukali, jak ji to sluší.

Marťa 07.05.2012

přesně tak *1*

Marťa 15.04.2012

No jasně. ;-) Právěže mi přijde, že se to přeneslo z televize do reality a začíná se to dělat i v různých studíích :-)

Magdis 13.04.2012

A to se dělá i někde jinde než v televizi nebo časáku? *4*A já myslela že jen tam. A kde se to dá udělat, v nějakém welnes nebo kde???

Dendy Magdis 21.04.2012

Taky přeji dobrý den, to víte že dělá. V poslední době se tato služba hodně rozmáhá. Jak psala Dendy, dělá se to ve image studiích nebo třeba kadeřnictvích kde jsou spojení s líčením atd.

Dendy Dendy 21.04.2012

Teda Mar´ta. Tu koukám zamyšleně na svůj profil, tak potom píšu blbosti. Pardon :-D :-D Sem já to ale trubka :-D

Stan Dendy 21.04.2012

:-D z toho si nic nedělejte, vždy nad něčím přemýšlím, a pak se píšu úplně všude :-D Hodně mě ale zaujalo jak tu povídáte o těch proměnách. Mě zajímalo, jestli se tam můžete i nafotit nebo vás jen ostříhají, namalují, řeknou co na sebe?

Dendy Stan 28.04.2012

Většinou se i fotí, ale pokud vyloženě nechcete, nikdo Vás do toho nutit nebude. Podle mě, by to ale byla škoda, nenechat si to i nafotit. Jinak jak říkáte, ostříhají vás, třeba i nabarví, namalují, oblečou, prostě full servis. ;-)

Marťa Dendy 07.05.2012

teda sem patří to přesně tak :-D

Dendy 13.04.2012

Dobrý den, s proměnou vizáže zkušenosti mám, i když ne osobní. Proměnu jsem dala darem mamince k padesátinám a musím říct že zlatéé ručičky kadeřnítů a stylistů udělaly své, omládla minimálně o deset let. Pokud nad něčím takovým uvažujete, doporučuji zkusit.

Marťa Dendy 15.04.2012

Vážně? To zní super. A nevzpomenete si, kde jste si maminku nechala proměnit? *1*

Dendy Marťa 21.04.2012

Dobrý den přeji, vzpomenu. Jen nevím jestli to nebudu mít daleko. Já i mamka bydlíme v Brně, takže v Brně, a to v salonu MIA. Nechci jim dělat nějakou reklamu, ale když jsem někde spokojená, ráda se tím pochlubím. ;-)

Marťa Dendy 07.05.2012

Já to mám taky tak. Ne že bych to do Brna měla přes celou republiku, ale úplně blízko to také nemám ;*( ale děkuji moc za doporušení!! :-)

Magdis Marťa 15.05.2012

Já to do Brna mám docela blízko a docela mě toto zaujalo, hlavně jako dárek. Můžete mi na ten salon MIA dát nějaký bližší kontakt?

Dendy Magdis 17.05.2012

Dobrý den, to určitě můžu. Napíšu Vám kontakt z vizitky: telefon je tam 722 277 411 a nebo se podívejte na www.salonmia.cz, tak určitě najdete víc informací i kontaktů :-) Jako dárek schvaluji, je to super překvapení :-)

Magdis Dendy 24.05.2012

Děkuji moc.

Magdis Magdis 24.05.2012

Musím Vám poděkovat ještě jednou. Dívám se na ten web, co jste mi poslala a mají tam i jiné zajímavé věci než jen proměny. Taky se mi líbí že mají zkušené kadeřníky, na to dost dám :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat