Diskuse na téma Výběr sportu

19. 05. 2022 | Pohyb a sport

Při jaké m sportu je největší záběr na tělo a nejvíc se spaluje?

Teryss 27.05.2022

Tak na tohle já třeba nekoukám, jde mi spíš o to, aby mě to bavilo.

Hanka 28.08.2022

Přesně tak, je potřeba, aby tě to i bavilo ;) pak ten efekt bude větší když se do toho nebudeš muset nutit, protože je to dlouhodobě neudržitelné. Jinak hodně velký záběr je třeba na veslovacím trenažeru, tam maká celé tělo ;).

IvkaH 30.08.2022

A je spolehlivé takové stroje objednávat přes internet? U nás žádnou prodejnu nemáme, takže bych pro něj musela někam do Prahy.

Hanka IvkaH 18.09.2022

Nejznámější je rozhodně fitham. Nakupovala jsem u nich celkem dvakrát a poskytují perfektní servis a výběr za mě mají rozhodně největší.

Simona 29.03.2023

Chtěla bych začít chodit na nějaké skupinové lekce, kde je to v Brně nejlepší?

Vera Simona 29.03.2023

Tak to se přidám k otázce, ráda bych začala a nevím kam zajít aby to stálo za to tak sdílejte zkušenosti :)

Mnada Simona 30.03.2023

Já chodím v Brně na power yogu do Zone4you, zkus si je najít mají spooustu lekcí, skvělý fitko, wellness atd. a teď k ročnímu členství i měsíc zadarmo takže se určitě vyplatí teďka začít. Já tam chodím moc ráda :-)

Simona Simona 31.03.2023

To působí parádně, děkuju za doporučení, zajdu si to tam prohlídnout když to nabízej.

miška4 29.03.2024

Mně teď hodně začalo bavit běhat, hodně mě motivují chytré hodinky (dostala jsem takové super Carneo) a baví mě to sledovat a počítat si to :)

Diana27 včera 20:53

Já jezdím celý život na kole, ale poslední rok už nemůžu tolik namáhat záda, tak jsem si pořídila elektrokolo z els-moto. I tak je to makačka, když chci, ale jinak pohodička :) Škoda, že jsem to nevěděla dřív :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat