Diskuse na téma voňavé prádlo

21. 05. 2022 | Prosím o radu

Zdravím, prosím jdu si pro radu. Zajímalo by mě zda máte také rádi voňavé prádlo a zda používáte nějakou aviváž. Já miluji, když prádlo voní a hlavně když vydrží vonět, ale bohužel se mi zatím nepodařilo žádnou takovou vůni najít! Nemáte s něčím zkušenost?

Andrea 06.06.2022

Já jsem je také viděla na internetu, ale nejsou moc intenzivní? Nebo jak se to dávkuje?

Kamila 29.05.2022

Jé promiň tady přidávám odkaz https://www.puellavune.cz/ . Dej pak kdyžtak vědět jak jsi spokojená :-).

Sarra 27.05.2022

Používám aviváže od Amway už dlouhý léta a jsem max spokojená, dlouho krásně vydrží vonět.

Kamila 22.05.2022

Tak to rozhodně vyzkoušej parfemy na prani,jakmile je vyzkoušíš, tak už nebudeš chtít v ničem jiném prát. Od té doby co je používám, tak jsem n apraní, tak trochu závislá. Miluji tu vůni!

marybla Kamila 26.05.2022

A co je to značku parfémů, to jsi mi zapomněla napsat, můžeš mi napsat kde se dá parfém koupit? Děkuji


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat