Diskuse na téma Ovocné stromy na zahradě

28. 05. 2022 | Zahrada a květiny

Ahoj, zasadili jsme si na zahrádce jabloň, švetsku a třešeň. Nikdy jsme neměli zahrádku až teď se nám to konečně poštěstilo, takže si to moc užíváme ale nemám s péčí o plodící stromy zkušenost, máte nějaké rady, tipy…? Určitě sdílejte i vaše zkušenost, co pěstujete na zahrádce vy apod. :-)

Pavel 07.02.2023

Na chatě jsme si loni vysadili třešeň, uvidíme jak na tom bude letos. Loni vynesla celkem 3 třešně :D

Katka Pavel 05.05.2023

Tak jestli byla mladounká, tak není divu, i tak se vynasnařila. U nás rostou broskve a je to bída.

Martina 25.07.2022

Já bych chtěla určitě třešeň. Miluju je.

Mnada 30.05.2022

Tak se schválně podívejte na kurzyproradost.cz absolvovala jsem už od nich několik kurzů, vždycky jsou ty kurzy srozumitelný a zábavný a teď jsem se právě pustila do kurzu péče o ovocné stromy a jejich údržba řezem, lektor je skvělej, ještě jsem ani nedošla nakonec už jsem jsem zjistila jak moc jsem toho dělala špatně.

Tana Mnada 31.05.2022

No to je skvělý, mockrát díky!

Mnada Mnada 23.06.2022

Vůbec není zač, hlavně jestli ti to pomohlo :)

Terka 29.05.2022

Taky si teď zařizujeme naši první zahrádku takže budu ráda za všechny tipy :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat