Diskuse na téma Nová koupelna

14. 05. 2012 | Hypotéka

Ahojte už delší dobu předěláváme koupelnu, tak nějak podle finančních možností...hypotéka, stavebko,pojištění...no určitě to znáte a na řadu přišly koupelnové skříňky.Měla jsem tak nějak vyhlídnuté obyč bílé v baumaxu, ale byla jsem nedávno na čumendu u známé, dostavěly barák, a mám dilema. Ona má dané v koupelně skříńky DŘEVĚNÉ od Lebonu a vypadá to božsky, ale říkám si dřevo a vlhko? Tvrdila, že je to na to stavěné, ale nevim nevim....co vy na to?Máte některá také dřevěný nábytek v koupelně nebo mám na to radši zapomenout?

danieluska 15.05.2012

Tak za 5 let by se asi už něco projevilo

Dendy 15.05.2012

Já za sebe nemůžu soudit, ale moje švagrová má v koupelně dřevěný nábytek, nevím co je to za značku, a naprosto bez problémů. Koupelnu dělali tak zhruba před 5 lety.

milka Dendy 19.03.2014

inspirace do koupelny. je to fakt bomba a jsem z toho pořád unešená. asi přemluvím manžela :) http://www.inspirace-interiery.cz/udelejte-z-obycejne-podlahy-opravdovy-skvost/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
87 Příspěvků
Poslední příspěvek 1.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat