Diskuse na téma Nová koupelna

14. 05. 2012 | Hypotéka

Ahojte už delší dobu předěláváme koupelnu, tak nějak podle finančních možností...hypotéka, stavebko,pojištění...no určitě to znáte a na řadu přišly koupelnové skříňky.Měla jsem tak nějak vyhlídnuté obyč bílé v baumaxu, ale byla jsem nedávno na čumendu u známé, dostavěly barák, a mám dilema. Ona má dané v koupelně skříńky DŘEVĚNÉ od Lebonu a vypadá to božsky, ale říkám si dřevo a vlhko? Tvrdila, že je to na to stavěné, ale nevim nevim....co vy na to?Máte některá také dřevěný nábytek v koupelně nebo mám na to radši zapomenout?

Dendy 15.05.2012

Já za sebe nemůžu soudit, ale moje švagrová má v koupelně dřevěný nábytek, nevím co je to za značku, a naprosto bez problémů. Koupelnu dělali tak zhruba před 5 lety.

milka Dendy 19.03.2014

inspirace do koupelny. je to fakt bomba a jsem z toho pořád unešená. asi přemluvím manžela :) http://www.inspirace-interiery.cz/udelejte-z-obycejne-podlahy-opravdovy-skvost/

danieluska 15.05.2012

Tak za 5 let by se asi už něco projevilo

mocoa 15.05.2012

Já dřevěný nábytek v koupelně mám a jiný bych ani nechtěla.Nějakej plast nebo imitace se mi zrovna nelíbí. A co vím,tak Lebon je jedna z těch kvalitnějších značek

moja 18.02.2014

Dámy jaké máte v koupelně obklady? Co za tip a rozměr? Chtěla bych dodat koupelně nový šmrc, ta stará je okoukaná a hlavně není dle mého gusta.

miskapa moja 20.02.2014

Tak co třeba něco takového? http://www.bytexpert-eshop.cz/obkladove-panely-abitibi/32-carriage-house.html, ještě jsem to u nikoho neviděla a nemusí to vypadat vůbec špatně

gabcapatis moja 06.03.2014

Jak píše miskapa, tak bych to těchto obkladů od bytexpert klidně šla, máme je v koupelně my a vypadají hezky a jsou i praktické na umývání *1* a cena také není tak strašná ;-)

My máme v koupelně také obklady ability, konkrétně tento typ - http://www.bytexpert-eshop.cz/obkladove-panely-abitibi/12-island-stone.html a jsem s nimi spokojená, dobře se udržují a líbí se mi na pohled, co víc si od obkladů přát :)

gabcapatis terezka.maxovicova 19.03.2014

Jámám v koupelně obkladový panel ABITIBI Roman Fawn a tak jak říkáš, hezké, kvalitní a praktické :)

Jo tu konečně někdo myslel hlavou a vymyslel něco, co je šikovné a vydrží a není to žádný šunt :)

gabcapatis 09.04.2014

nezbává než souhlasit :)

Kacinka16 16.12.2014

Ahojte dámy, nechaly by jste si udělat ložnici na míru od nabytek-max.cz? Moc se mi to líbí, ale chtěla bych nějaké zkušenosti…

Liduška 22.12.2014

Ahoj, to je nějaká česká firma? K těm já teda moc důvěru nemám, když už, tak nějakého drobného podnikatele, u toho je větší jistota, že si dá záležet :-/

Kacinka16 24.12.2014

No ono je to spíš jen pobočka Rakouské firmy, takže české to není a mají docela zazemí, ten nábytek se údajně vyrábí v Rakousku…

Eiska 28.12.2014

Já bych si nechala udělat už jedině kuchyň koupelnu a podobné věci na míru… Mám teď blbou zkušenost, že jsem koupila kuchyň v Ikei a ikdyž je Ikea fajn, tak mi to v kuchyni nesedělo a zatéká mi za linku a jsem leda tak na sebe naštvaná :-/

Liduška 19.01.2015

Jo Eisko, tak to s tebou naprosto souhlasím :D Chuděro, já jsem kdysi taky udělala podobnou hloupost a od té doby se držím hesla: Dvakrát měř a jednou řež :D a Kacinko, už máš nějakou představu o tom, jak by to mělo vypadat?

Kacinka16 22.01.2015

Já právě jakž takž představu mám, ale není to nic na čem by se dalo stavět a v okolí nemáme žádné dobré truhláře, co je znám, tak všichni to odfláknou :-/

VerčaZ 25.01.2015

Zdravím dámy, já jsem si od této firmy nechala dělat kuchyň (odkaz) a jsem s ní naprosto spokojená, takže Kacinko, pokud jsi se ještě nerozhodla, tak neváhej, Já jsem měla svůj návrh a oni ho jen zpracovali dopodrobna a co nesedělo, tak to předělali a diskutovali semnou, potom to vyrobili a zasadili a hotovo, jak říkám, SPOKOJENOST ...

Kacinka16 29.01.2015

A kdy sis ji od nich nechávala dělat? Je to teďka někdy nedávno nebo už je to delší dobu? :)

VerčaZ 18.02.2015

Ano, na podzim ji dodělávali, je to téměř stejné jako tady na fotce www.nabytek-max.cz/kuchyne-fotogalerie-priklad-007 a to by jsi nevěřila, jak skvěle se mi letos peklo cukroví …

Eiska 21.02.2015

Hmm, no tak teď asi pociťuju závist… O tomto si můžu nechat zdát :-/ Dobrou… :D

Kacinka16 24.02.2015

No tak to věřím, to jsi musela napéct tak 30 druhů, ne? :) My jsme se už asi rozhodli, že do toho taky půjdeme, tento týden se půjdeme domlouvat, tak držte palce :)

VerčaZ 26.02.2015

No skoro, jen 25 … Tak hodně štěstí a kdyžtak se pochlub, jak jsi dopadla…

Kacinka16 14.03.2015

Tak vyšel z toho překrásný návrh, jsme z něj nadšení, jen uvidíme, jak to bude vypadat ve skutečnosti :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat