Diskuse na téma ketodiet

Ahojky, co říkáte na diety z ketodiet.cz?? Narazila jsem a ní a docela mě zaujala.. máte někdo osobní zkušenost??

Šárka 22.06.2022

Já ji měla, a byla fajn.. Chuťově moc dobrá a cenově dostupná :-)

Monika 23.06.2022

Rozhodně je to nejlepší keto dieta :-) Já jsem s ní byla dost spokojená, všechno co jsem od nich ochutnala tak bylo moc dobrý, a hlavně je super ten velkej výběr:-)

Alča 25.06.2022

já budu pomalu končit poslední týden tady tohoto balíčku https://www.ketodiet.cz/p/3-tydenni-balicek-medium-1-krok/ a jsem z toho nadšená.. kila jdou dolů jak nic.. a Všechno z balíčku mi moc chutná.. rozhodně budu pokračovat i dál :-)Dojmy jsou skvělé :-)

Ellikopecka Alča 26.06.2022

jé tak to je super:-) Držím palce ať ti to jde pěkně i dál :-) já jsem na to právě četla samé dobré recenze.. Tak nejspíš do toho půjdu:-) Když slyším a čtu jak po tom všichni pěkně hubnete:-)

Alča Alča 27.06.2022

Moc díky, snažím se:-) Určitě jdi do toho, uvidíš že nebudeš litovat:-)

verča 28.09.2022

Zatím nemám, ale byla mi doporučovaná tak ji nejspíš s blízké době vyzkouším :-)

Hana 29.11.2022

tuto dietu akorát ted mám a je suprovní :-) Moc mi chutná a líbí se mi že mají hrozně moc produktů na výběr, škála je opravdu veliká.. Myslím si že si každý musí vybrat to co mu chutná

Valérie 20.12.2022

Neznám ji vůbec, ale doporučovala mi ji zrovna nedávno kámoška, začala ji držet a byla dost nadšená z toho :-)

Terka 27.06.2023

Ano mám, koupili jsme si dietní plány spolu se ségrou a paráda.. je opravdu super.. obě jsme zhubly docela dost kilo a držíme si je dál :-) Mám ketodiet moc ráda.. je moc dobrá, vlastně všechno co jsem měla mi moc chutnalo..ale po čem se opravdu můžu utlouct je tato polívka https://www.ketodiet.cz/p/proteinova-polevka-rajcatova-s-nudlemi-7-porci-2/ tu naprosto miluju!!

Andrea D 21.03.2024

Já jsem zkoušela ketofit a díky němu jsem taky zhubla 14 kg. Nemohla jsem se pohnout z místa předtím. Ať jsem dělala co jsem dělala, nešlo to. Takže keto doporučuju moc. Zatnout zuby a jde to pak samo 🍀


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat