Diskuse na téma Plavky

29. 06. 2022 | Prosím o radu

Ahoj ženy prosímvás odkud si kupujete plavky na léto? Každej rok si beru u nás ty nejlevnější co najdu, ale taky se mi každej rok sejde barva a přijde mi že už tak dobře ani nedrží na zadku ani nahoře:D Tak si říkám že bych si letos připlatila za nějaký kvalitnější... Celkem se mi líbí plavky co mají tady ale nemám zkušenost tak aby mi vydržely https://cs.dragonflybrand.com/kolekce/plavky

Zuzu33 05.02.2023

Hedviko mám odtud pár sportovních podprsenek, jsou bezvadný, pohodlný, moc dobře se nosí

Nutela66 18.12.2022

Co jste tu objednávala za dárky? Já se teda dost bojím někomu kupovat oblečení. Ale vzala jsem tu ségře dárkový poukaz

Hedvika01 Nutela66 21.12.2022

Jojo to chce mít v merku velikost já tu brala dceři a u té vím míry a znám její vkus takže můžu s klidem vzít i oblečení, ale kdybych nevěděla určitě sáhnu taky po tom poukazu, mají je moc hezky udělané

Nutela66 Nutela66 28.12.2022

Tak jak se dceři líbilo oblečení dragonfly? Ségra byla z poukazu nadšená, dozvěděla jsem se že dokonce má od této značky několik kousků.

Hedvika01 Nutela66 31.12.2022

Dobrý den, líbilo a moc :-) Já sama jsem si tu ještě teď po svátkách objednala nějaký oblečení

Hedvika01 30.09.2022

Ženy tak dneska mi přišly legíny a top OnFire dragonfly a pecka!

Nutela66 Hedvika01 02.10.2022

Hedviko a pohodlný? Já váhám nad tou krajkovou kolekcí jejich že bych si něco objednala

Hedvika01 Hedvika01 04.12.2022

Dobrý večer, moc pohodlný. Teď před Vánoci jsem tu objednala i dárky:)

StankaCh 27.09.2022

Holky já jsem po plavkách objednala ještě kratásky a legíny a co se velikosti týká tak mi všechno sedí dobře. A jak píše Hedvika obojí je fakt pohodlný, nikde mě nic neškrtí ani netáhne

Hedvika01 03.08.2022

Ahoj potí se mi do něj skvěle. Nenasakuje potem tak se v tom cítím pohodlně

Nutela66 Hedvika01 28.08.2022

Tak jsem objednala, těsím se až vyzkouším. Hlavně aby mi dobře pasovala velikost

Hedvika01 28.07.2022

Ahoj holky mám z dragonfly legíny a tílko. Objednala jsem si na pilates a sem taky spokojená

Nutela66 Hedvika01 31.07.2022

Hedviko potí se do toho tílka dobře? Sháním nějaký dobrý na pilates

Nutela66 18.07.2022

Ahojky hele nevím jak plavky ale já si tu objednávám sportovní podprsenky a s těma su moc spokojená. Je mi v nich příjemně a drží mi prsa jak potřebuju

StankaCh Nutela66 25.07.2022

Ahoj no ty podprsenky vypadají taky moc hezky. Objednala jsem si ty plavky Grace top v červený barvě a taky moc hezky drží


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat