Diskuse na téma Kupovat brýle přes internet - ano či ne?

28. 06. 2012 | Prosím o radu

Rozhoduju se, jakým způsobem si pořídím nové dioptrické brýle. Na jedné straně stojí klasická optika, kde mi to "ušijou na míru", ale taky pěkně draho, a na straně druhé je tu možnost koupit o dost levněji přes net. Jaké máte zkušenosti? Co myslíte že je lepší?*2*

Vanda 03.04.2022

Já jsem to vyzkoušela si koupit brýle na netu a musím říct,že jsem udělala dobře.Kamarádka mi doporučila eshop luxbryle.Velice mě překvapila rychlost dodání a cena.

Renattkaa1 25.04.2022

Vandi mám z luxbryle doma ty dioptrický brýle a s těma sem moc spokojená. Ze začátku jsem si od toho moc neslibovala, jen že vyzkouším protože mi byly sympatické ceny. Ale musím říct že super

miška4 29.06.2022

Skvělý výběr všeho mají v https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech.

Monika miška4 30.06.2022

Taky tam moc ráda chodím :)

Marika miška4 26.07.2022

Díky za tip, zajedu se tam podívat :)

miška4 miška4 27.07.2022

Rozhodně to stojí za to ;-)

Michele 06.03.2024

Do kamenné optiky už mě nikdo nedostane. Nechávala jsem si teď ve svých náhradních brýlích vyměnit sklíčka za nová a za nejobyčejnější tenčená skla jsem zaplatila víc, než u Alensy a Eyerim za designerské obroučky (Moschino, Max Mara) s nadstandardními skly! U pokladny mě málem omylo… Výběr obrub taky není problém. Internetové optiky mají virtuální zkoušečky a většina lidí, co nosí brýle ví, jaký tvar jim sedí. Stačí mít dobře změřené parametry, a když vychytáte slevový kód, jsou nádherné brýle za hubičku. Alensa dokonce dělá i výměnu skel u vlastních brýlí. Osobně už nevidím důvod chodit do předražených optik, ve kterých se opakují stále stejné dva typy brýlí. Snad jen na měření, ale to udělá doktor při prevenci zdarma.

Elisabeth. 23.03.2024

Já bych určitě šla do kamenné, doporučuji Alensa nové brýle mi vyšly se skly proti světlu z PC ( pracuji na HO a z domu) na 2700, což je dobrá cena, čekala jsem skoro 5 tisíc :D takže jsem byla příjemně překvapena


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

16 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:38
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat