Diskuse na téma Kvalitní šperky v Brně

30. 07. 2012 | Prosím o radu

Zdravím holky, už delší dobu hledám nějaké kvalitní a neprovařené šperky v Brně, ale nemůžu nic pořádného najít. Buďto samé "Biju", nebo profláknutá zlatnictví, která drží cenu vysoko, protože můžou. Nemáte nějaká z vás zkušenost s dobrým obchodem v Brně, kde je pěkný výběr za dobré ceny? ;*(

Klára 21.11.2017

Ahoj sice to není zlatnictví v Brně,ale v Uherském Hradišti,ale musela jsem to sem napsat mají krásné a originální šperky. Mohu jen doporučit sama od nich mám nádherný prsten a jsem z něj nadšená.

Jana Klára 25.11.2017

Ahoj jak se to zlatnictví jmenuje,brácha chce svou přítelkyni požádat o ruku a chtěl by nějaký pěkný originální prsten díky

Monika 24.06.2018

záleží od tvé naročnosti a parametru. Jaký druh šperku máš ráda? Třeba jantarové šperky?

Lenka 08.07.2018

nevím kde v Brně, ale ve Znojmě ve Freeportu a navíc jsou ted mega slevy http://www.freeport.cz/klenoty-aurum

Jasmina 10.08.2018

já se poslední dobou zamilovala do jantárových šperku, vypadají nádherně :) nežně, krásně a hlavně je nemá každá žena

Adelka Jasmina 14.08.2018

já si šperky vždycky koupim v Hatích, teda ne ja, ale koupi mi je přítel

Bety-tyna 28.02.2021

Originální a opravdu krásné šperky vyrábí BeWooden, vyrábí šperky a hodinky s dřevěnými komponenty. Mám od nich hodinky a dvoje náušnice, každý, kdo mě vidí se hned ptá odkud je mám.

Sabina22 Bety-tyna 28.02.2021

Jsou moc hezké, koukám, že je to dokonce ruční výroba. Neodolala jsem a rovnou jsem si jedny objednala, děkuju za tip :-)

Bety-tyna Bety-tyna 28.02.2021

Není zač, koupila jsem od nich hodinky taky manželovi a nosí je pořád. Super je, že se hodí vlastně ke všemu, protože je to takový univerzální design.

Sabina22 Bety-tyna 28.02.2021

Hodinky mají taky krásné, budu na to pamatovat až budu hledat dárek pro manžela k narozeninám, takové by se mu líbily.

Ellen 22.06.2021

V kamenném obchodě jsem si šperky nekoupila ani nepamatuju a docela jse si na to zvykla, za tu dobu jsem našla pár eshopů, kde mají moc pěkné šperky, takže si je už jenom objednávám a hlídám si jaké mají novinky.

Dita Ellen 27.06.2021

Mohla by si tady nechat tip s jakým eshopem máš dobrou zkušenost ?

Ellen Ellen 03.07.2021

Dost šperků mám z hotdiamonds. Mají krásně briliantové šperky, fakt jsem dlouho tak pěkné šperky neviděla.

Radana 04.07.2021

Doporučíte e-shop s kvalitními štříbrnými šperky?

miška4 Radana 04.07.2021

Podívej se na https://www.hotdiamonds.cz/ mají originální šperky, mám od nich několik náušnic a každý mi je chválí :-)

Mnada Radana 04.07.2021

Super mají fakt hezký šperky, děkuju.

miška4 Radana 04.07.2021

Za málo, mně se právě líbí, že mají takové originální kousky a za dostupné ceny.

Radana Radana 04.07.2021

Taky moc děkuju za super tip

Mnada Radana 05.07.2021

Už mám vybráno a objednáno, tak se těším :-)

Milena 28.11.2022

v Reckovicich maji pekne stribro a nestoji moc! Na Banskobystricke...

Ivka 17.04.2023

Ahojky, tak tam jsem se dívala a nic se mi tam nelíbí. chtěla bych si udělat radost a koupit si nové stříbrné náušnice. U nás v obchodech jsem také na nic nenarazila, poradíte kde bych se mohla kouknout?

Vanda Ivka 20.04.2023

Já si nakupuji šperky přes internet, před rokem jsem objevila super eshop a nakupuji už je tam. Jak šperky pro sebe, tak i jako dárek pro své blízké. Tak se zkus podívat, třeba se ti tam budou nějaké líbit. já jsem zde minulý týden kupovala své mamce kupovala tyto náušnice s mechovým achátem a ve skutečnosti vypadají ještě krásněji než na fotce https://www.olivie.cz/7371-stribrne-nausnice-mechovy-achat/ .

Ivka Ivka 01.05.2023

Vando tak ty jsou moc hezké a musím říct, že tam tedy mají moc pěkné šperky a ty s tím achátem jsou tedy neskutečně pěkné, moc se mi líbí, takže jsem si je také objednala a k tomu jsem si vybrala ještě prstýnek a ještě mi to tak pěkně vyšlo, že tam mají slevu 15%, tak jsem ji hned využila.

Bety-tyna 13.11.2023

Obchod není tedy přímo v Brně, ale mají eshop. Jedná se o Nia šperky, které jsou opravdu neotřelé, originální, desingové a hlavně vyráběno je vždy pouze pár kousků. Šperky jsou vyráběny v zahraničí na motivy Dánského desingera. A jedná se o ruční výrobu. Obsahují zlato, minerální kameny, CZ diamanty a další luxusní materiály.

Niccol Bety-tyna 17.11.2023

Tam bych mohla najít to co hledám. Nevíte jak dlouhá je doba dodání a mají i nějaké sety? Čeká mě jedna velmi důležitá událost a ráda bych vynesla nějaký opravdu krásný luxusní šperk.

Bety-tyna Bety-tyna 22.11.2023

Bohužel myslím že přímo sety nemají, ale šperky se u nich dají krásně zkombinovat. Podívejte se sama https://www.nia-sperky.cz/damske-sperky-stribrne-zlate/, některé mají skladem a k dodání ihned, některé se dělají přímo na zakázku a doručení je cca 14 dní, o tom by Vás ale informovali. Pokud máte cestu do Prahy, mají obchod na Praze 1, kde Vám i jistě rádi poradí. Já mám pouze dobré zkušenosti.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat