Diskuse na téma Únava

Jak bojujete s únavou? Nejsem žádný kávomil a na chuť kávě jsem prostě nepřišla, tak budu ráda za nějaké jiné varianty? Zdravější?

KatkaK 15.12.2022

Můžete někdo doporučit nějaký detox, který se vám osvědčil? Díky moc :)

Laura 24.11.2022

A zkoušela jsi nějaký doplněk na podporu imunity? To by ti podle mě určitě pomohlo ;)

Katka Laura 25.11.2022

A doporučíš něco co se ti osvědčilo? Díky :-)

Laura Laura 26.11.2022

No mně se třeba osvědčily Kouzelné kapky od AltaHerba, je to bylinná tinktura na posílení imunity a přijde mi že je to fakt dost účinný

Katka Laura 27.11.2022

Aha super líbí se mi že to jsou čistě jenom bylinky takže to vyzkouším, děkuju

Pavlína L. 24.11.2022

A co unavené nohy? Já každý den když přijdu z práce tak fakt trpím když si sundám lodičky, taak mě bolí chodidla… a poslední dobou to na mě nějako víc dolíhá jak jsem celkově taková unavená jak přišla zima

Bety-tyna Pavlína L. 25.11.2022

To znám, taky jsem v práci celý den na nohou a opravdu to cítím, taky asi proto že mám od mala plochý nohy..

Tana Pavlína L. 26.11.2022

Můžu z vlastní zkušenosti doporučit rootyrug.cz je to kobereček který nahrazuje chůzi po přírodním povrchu a tím stimuluje chodidla a pomáhá tak řešit ploché nohy, vbočený palec a celkově ulevuje i unaveným nohám a celému tělu, podporuje správný prokrvování atd. My po něm s manželem každý den chodíme a je to moc příjemný :-)

Pavlína L. Pavlína L. 27.11.2022

To vypadá moc dobře, ani jsem nevěděla že něco takovýho dělají, děkuju za radu :)

Tana Pavlína L. 28.11.2022

Ráda jsem poradila, navíc mně se i moc líbí ten design vypadá to u nás v bytě dobře :-)

Pája 23.08.2022

Zkus brainer od rosenpharmy. Ten by ti mohl pomoct :) já po něm sáhnu vždycky když mám krizi :)

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Snažte se tento týden zacházet uvážlivě s těmi zbytky energie, které se ještě neutopily v únavě z předchozích mrazivých dnů, která vás začíná zmáhat. Především v práci budete mít pocit, že si nemůžete dopřát ani... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:59
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:53
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat