Diskuse na téma Únava

Jak bojujete s únavou? Nejsem žádný kávomil a na chuť kávě jsem prostě nepřišla, tak budu ráda za nějaké jiné varianty? Zdravější?

paNela 31.03.2023

Já to mám vždycky po zimě, pomůže prostě nějako nakopnout imunitu.

Paťa 27.01.2023

Mně s únavou hodně pomohl tenhle přírodní doplněk se železem a vitamínem C https://vitaslife.cz/product/vitaslife-100-prirodni-zelezo-vitamin-c/

Magda Paťa 28.01.2023

Slyšela jsem že to může být způsobený nedostatkem železa tak to určitě zkusím, děkuju za radu

Paťa Paťa 29.01.2023

To tím určitě může být, tak to vyzkoušej snad ti to pomůže ;)

KatkaK 15.12.2022

Můžete někdo doporučit nějaký detox, který se vám osvědčil? Díky moc :)

Laura 24.11.2022

A zkoušela jsi nějaký doplněk na podporu imunity? To by ti podle mě určitě pomohlo ;)

Katka Laura 25.11.2022

A doporučíš něco co se ti osvědčilo? Díky :-)

Laura Laura 26.11.2022

No mně se třeba osvědčily Kouzelné kapky od AltaHerba, je to bylinná tinktura na posílení imunity a přijde mi že je to fakt dost účinný

Katka Laura 27.11.2022

Aha super líbí se mi že to jsou čistě jenom bylinky takže to vyzkouším, děkuju

Pavlína L. 24.11.2022

A co unavené nohy? Já každý den když přijdu z práce tak fakt trpím když si sundám lodičky, taak mě bolí chodidla… a poslední dobou to na mě nějako víc dolíhá jak jsem celkově taková unavená jak přišla zima

Bety-tyna Pavlína L. 25.11.2022

To znám, taky jsem v práci celý den na nohou a opravdu to cítím, taky asi proto že mám od mala plochý nohy..

Tana Pavlína L. 26.11.2022

Můžu z vlastní zkušenosti doporučit rootyrug.cz je to kobereček který nahrazuje chůzi po přírodním povrchu a tím stimuluje chodidla a pomáhá tak řešit ploché nohy, vbočený palec a celkově ulevuje i unaveným nohám a celému tělu, podporuje správný prokrvování atd. My po něm s manželem každý den chodíme a je to moc příjemný :-)

Pavlína L. Pavlína L. 27.11.2022

To vypadá moc dobře, ani jsem nevěděla že něco takovýho dělají, děkuju za radu :)

Tana Pavlína L. 28.11.2022

Ráda jsem poradila, navíc mně se i moc líbí ten design vypadá to u nás v bytě dobře :-)

Pája 23.08.2022

Zkus brainer od rosenpharmy. Ten by ti mohl pomoct :) já po něm sáhnu vždycky když mám krizi :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat