Diskuse na téma Filtr na vodu

Chceme koupit filtr na pitnou vodu nemůžeme se rozhodnout jaký. Zaujala mě firma https://www.dionela.cz/ líbí se mi, že je to česká výroba, máte někdo zkušenost? Předem díky za reakce.

Anita 17.09.2022

Já si vodu převařuju normálně v konvici ;) podle mě jsou tady ty filtry zbytečné.

Mirka Anita 20.09.2022

Naprosto souhlasím. Navíc jsem si koupila konvici, kde si nastavím teplotu na jakou ji chci ohřát takže nemusím čekat až mi vychladne káva :))

Anita Anita 28.09.2022

Jaká značka tady ty konvice dělá? Koukla bych na ně :)

Klára 26.10.2022

S tím teda nesouhlasím, převaření nezbaví vodu např. dusičnanů a dusitanů a dalších látek, navíc chlóru taky ne pokud ji nevaříte fakt dlouho. My filtr máme už roky a neměnila bych za nic, ta voda chutná úplně jinak.

Elena Klára 27.10.2022

Já si to teda taky myslím, proto si chceme filtr koupit, jaký máte?

Klára Klára 29.10.2022

My máme právě od Dionely, je to česká výroba takže fakt kvalita.

anastaziaa Klára 29.10.2022

Jo máte od nich? No super, a jak dlouho vám ten filtr vydrží? A jaký typ máte?

Klára Klára 30.10.2022

My máme F2-1DUO, je to moc fajn, protože fakt filtruje vše a průtok je taky dobrý už mi ani nepřijde že mi byl nějak zpomalený.

anastaziaa Klára 30.10.2022

Aha díky, takže máš prostě druhý kohoutek na tu filtrovanou a původní používáš jako užitkovou vodu?

Klára Klára 30.10.2022

Přesně, z filtrované vařím nebo na pití užívám (tak jsem si na to zvykla že jinde vodu z kohoutku už vůbec nemůžu pít:D) a z druhýho používám na mytí nádobí atd.

anastaziaa Klára 31.10.2022

Díky moc, už to jdu konečně vyřešit, říkám si že jim radši zavolám aby mi poradili jestli jsem zvolila dobrý tip a pak hned objednám.

Pavla 21.01.2023

Ony jsou i konvice, co vám vodu přefiltrují. Koupila jsem si ji od oravy a je naprosto dostačující.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

15 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:20
26 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:17
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat