Diskuse na téma Postele, matrace, ložnice

07. 08. 2012 | Prosím o radu

Chtěla bych vám dát tip na opravdu skvělé postele, matrace i ložnice :-) Levné, kvalitní, moderní, praktické a nepřeplácané .-) teda podle mého názoru :-) www-postele-matrace-mt.sk (slovenská stránka, ale je to česká firma tady v ČR)

Elena 26.05.2019

Nechával jste si někdo dělat do ložnice skříně na míru?

Zuzana Elena 27.06.2019

Ano, řešili jsme vše s www.interiery4u.cz a následně nám je vyrobili. A jsem moc spokojená s kvalitou i zpracováním.

Markéta Elena 05.07.2021

Máme ložnici na míru od Jelinek.eu a byla to výborná volba. Máme od nich ložnici Leila, ta nás zaujala nejvíc, s mužem máme rádi retro styl a ty noční stolky tomu naprosto odpovídaly. Rozhodně stojí za to do těchto věcí investovat, protože ten rozdíl mezi nábytkem, co je na zakázku a co je běžně k dostání v obchodě je obrovský a o kvalitě ani nemluvím.

Petra 29.12.2018

Báro děkuji nakonec jsem tam vybrala,ale jinou :-) mají fakt velký výběr

Salonka 25.12.2018

cely interier, ne jenom ložnici jsme si nechali naplánovat a zrealizovat tady a jsme moc spokojení . Doporučuji všem, Skvělý přístup a cena taky na míru http://interiery4u.cz/interiery/

Petra 10.12.2018

Ahoj sháním nějakou pěknou postel dceři do pokojíku, kde jste kupovali vy?

Bára Petra 17.12.2018

My jsme dětem kupovali postele tady tyto https://www.pokojik.cz/detska-postel-aneta-bezbarvy-lak-180-x-80-cm a jsou super. Paráda je, že mají šuplíkový úložný prostor. Trošku bojujeme s úložným místem , takže je to pro nás velké plus.

Diana 21.03.2017

Já mam teda výbornou zkušenost s posteli z design outlet,objednavali jsme si s pritelem a jsme spokojeni jak želvy :D

Laugher 08.02.2017

Tam jsou docela přijatelné ceny

Lucie 18.09.2016

Nebojíte se nakupovat na internetu nábytek?

Sandra Lucie 22.09.2016

Já určitě ne, můj oblíbený obchod je strakos.eu a oni mají i suprovou cenu za dopravu 250kč na jakékoli množství.

Lucie Sandra 02.10.2016

Jak jako 250 Kč? To si objednám třeba vybavení do celého domu a oni mi naúčtují 250Kč?

Helena Sandra 13.10.2016

To já se taky nebojím. Koupila jsem s manželem postel do ložnice od Design Outlet a doprava v pohodě a kvalitou paráda! Jsme rádi, že jsme se pro to rozhodli, protože není nad kvalitní spánek, že?

Lucifuk 08.08.2016

jo Leni a teď v natuzzi až 30% slevy.

vivi11 27.07.2016

Sconto doporučuji je super :-)

Romana 19.07.2016

nám se osvědčilo natuzzi.

Lenka Romana 21.07.2016

natuzzi je super, mají moc pohodlné sedačky, postele a dělají na míru.

Bobina Lenka 19.08.2016

my teď v natuzzi využili slevu a koupili sedačku , je krásná.

Naďa Bobina 16.09.2016

jé tak to tiše závidím, chystáme se na sedačku v natuzzi také, ale asi to klapne až příští rok.

Vanesa Naďa 19.09.2016

my pořídili natuzzi sedačku letos ve slevách

Lucie Bobina 05.10.2016

holky jak dlouho trvá doprava nábytku z Itálie Natuzzi?

Silva Lucie 12.10.2016

myslím, že do 3 měsíců

Michka 08.07.2016

Ahoj ;-) chtěla bych se zeptat, jestli je pravda co někteří tvrdí o borovicovém dřevu - že vrže méně, než smrk nebo nedej bůh dřevotříska, kterou máme v současné době. Plánujeme koupit novou manželskou postel a v Ikea nás nic nezaujalo, chtěli bychom masiv. Buď je to všechno dřevotříska nebo by nám to neladilo k nábytku. Manžel tvrdí, že je to nesmysl a že záleží hlavně na kvalitě provedení... Má někdo reálnou zkušenost? Co si o tom myslíte? Osobně se mi velice líbí klasické, obyčejné rámy. Například se mi líbí něco na tento způsob - http://www.denanoc.cz/media/thumbnail/shop-product/big/436d7353686f705c456e746974795c50726f64756374_image_143_1319.jpg Znáte nějaké showroomy s čistě masivními postelemi? Raději bych si jí chtěla prohlédnout na živo, než to objednávat přes internet. Nebo mám zbytečné obavy?

Sylva 08.04.2016

Zdravím, my jsme koupili postele z masivního dřeva a musím říct, že by neměnila. Jsou kvalitní a i po čase nevržou. Dříve jsme měli kovové a mysleli si, jak bude klid a pak se nestačili divit. Doporučuji se podívat na stránky Design Outlet. Cena byla tehdy moc dobrá!

Romana Sylva 17.07.2016

Taky vybírám raději nábytek z masivu. Taková koupě se vyplatí. Dlouho vydrží a je pro lepší spánek i pocitově! Díky za tip!

Klaudie 30.03.2016

Já si vybírám teď postel. Tak se musím rozhoupat.

Lada Klaudie 31.03.2016

Nezapomeň, že v posteli strávíš třetinu života, tak to moc neodkládej :)

Jitulína Klaudie 10.09.2016

My už máme postel vybranou, ale stále váháme jakou matraci vybrat. Jestli mají taštičkové pružiny smysl nebo klasicky radši pamě´tovou pěnu? https://www.covybrat.cz/nejlepsi-matrace/ - ani jeden nespíme na břiše, takže by paměťová pěna vadit něměla.

Pilda 29.03.2016

Já sconto.cz mám nejradši, nakupuji jen u nich. Když si chci udělat radost tak si koupím něco domů :)

Gabika Pilda 30.03.2016

Taky asi začnu jen u nich. Je to dobrý obchod.

Pilda Gabika 31.03.2016

Já už jinam nechodím. Lepší nabídku asi nenajdu.

Gabika 17.03.2016

Nejlepší postele mají ve www.sconto.cz, kupovali jsme si ji tam loni. A spokojenost, manžel se konečně pořádně vyspal co ji i s novými matracemi máme.

Linda Gabika 18.03.2016

Kvalitní matrace a postel je základ zdravého spánku a výkonu třeba v práci další den. To potvrdí každý doktor.

Gabika Linda 28.03.2016

No jasně, proto jsme taky pořizovali nové leženíčko u sconta :)

majda 20.12.2015

a jsou spíš tvrdý nebo měkší?četla jsem že nejlepší pro záda je tvrdá matrace

majda 20.12.2015

a jsou spíš tvrdý nebo měkší?četla jsem že nejlepší pro záda je tvrdá matrace

Saša 25.11.2015

My máme matrace Perdormire z Prospánku a jsou skvělý, moc pohodlný a nebolí z nich vůbec záda.

Kajiss 08.10.2015

A z jakýho materiálu máte matrace?Někde jsem četla že je prý na záda dobrá studená nebo líná pěna teď už přesně nevím…?

Marta Kajiss 09.11.2015

Ahoj, ja teraz tiež zháňam, nejaké rozumné matrace, pretože priateľ začal mať celkom vážne problémy so spánkom. Prakticky sa budí každú chvíľku. Už sa snažíme odbúrať stres a teraz premýšľam, že kúpim nejaké matrace nové a vankúše. Zaujímavý článok o matracoch môžeš nájsť: http://www.zlutahala.cz/clanky/jak-vybrat-matraci, možno si vyberieš ;) Ja určite chcem s pamäťovou penou, aby sa mi prispôsobila mojej postave...

anastaziaa 30.09.2015

Ono člověk ani nemůže čekat že z nějakého obchoďáku bude ta matrace za něco stát.My kupovali taky v prospánku, mají hodně prodejen a dobrý výběr a hlavně vím že se na ně dá spolehnout protože už je máme léta ověřený.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat