Diskuse na téma Postele, matrace, ložnice

07. 08. 2012 | Prosím o radu

Chtěla bych vám dát tip na opravdu skvělé postele, matrace i ložnice :-) Levné, kvalitní, moderní, praktické a nepřeplácané .-) teda podle mého názoru :-) www-postele-matrace-mt.sk (slovenská stránka, ale je to česká firma tady v ČR)

Arleen 28.08.2012

Já mám zase skvělou zkušenost s http://www.centrum-matraci.cz/. Skvěle mi poradili a ještě mi to přivezli zdarma až domů :-)

Iwette 15.03.2013

Já bych doporučila pro nákup postelí, matrací, roštů, polštářů, peřin a všeho ohledně posteli a doplňků k postelím. Spol. POSTELE OSTRAVA http://posteleostrava.cz/ Tady tohoto profesionálního prodejce který vám nabídne maximum. Jejich dokonale proškolený personál který vám nabídne opravdu maximum až už od postelí, matrací, roštů a čehokoliv jiného týkajícího se postelí a postelových doplňků. A dokonale vám pomůže a poradí při vašem vlastním nákupu a koupi. Proto vřele doporučuji tady tohoto prodejce. Který je profesionálem mezi ložním sortimentem. Tak každopádně doporučuji všem. Budete jisto jistě spokojeni :-) s vaší koupi a nákupem u nich

adrinaa 12.12.2013

Dámy když už je tu ta diskuze o postelích, nedá i to se nezeptat. Jaké postele máte? mám na mysli materiál? Jestli masiv, tak jaký. A jestli kov, tak by mě zajímaly klady a zápory. Po novém roce se vrhnu na zařizování ložnice a nevím jakou postel vybrat.

klaruska 16.12.2013

Máme masiv a smrk. O kovové jsme ani neuvažovali. 100% spokojenost, takže já doporučuji dřevo.

adrinaa klaruska 22.12.2013

Kde jste ji kupovali? Někde v obchodáku nebo na netu?

klaruska adrinaa 24.12.2013

Objednávali jsme přes eshop ceskaloznice.cz, ještě jsem zapomněla zmínit velkou výhodu úložný prostor!!!

Katerina30 19.05.2014

Já mám super zkušenosti s obchodem zlutahala.cz. Nakoupili jsem tam postel s matracemi a ještě další doplňky. Postel byla za super cenu a naprosto nám vyhovuje, jsme moc spokojeni. Chtěli jsme nějakou moderní a pohodlnou a vyvýšenou, trochu v americkém stylu, a na tu jsme zde zrovna padli.

Karo Katerina30 31.08.2014

My jsme v Žluté hale koupili sedací soupravu a také velmi spokojeni. Ještě nám třeba toho dokoupit tedy hodně, protože jsme se jen teď přestěhovali, ale tak myslím, že pomalu as rozumem třeba :) Přemýšlela jsem už i nad nějakou skříní, ale zatím nám postačí malé komody :)

Anezka 11.07.2014

Já rezignovala a nechala si vyrobit matraci na míru u této firmy www.latexovematrace.com . Mám ji už skoro rok a zatím jsem spokojená. Bolesti zad, které mě dřív trápily jsou pryč. Podle mě by se na zdraví nemělo šetřit. ;-)

Verča 29.12.2014

Ahoj Karo, tak už jste si koupili nějakou tu skříň? My jsme tedy na rady známých také byly v té Žluté hale a našla jsem tam fakt krásnou skříň s posuvnými dveřmi. Teď mi krásné šetří místo a je tam i dostatečné množství prostoru na věci :) Už jsem koukala i rodičům nějakou postel, protože už ta jejich má nějaký ten rok, takže narozeninový dárek jim chceme pomoci s koupí postele a s manželem jsme se domluvili, že jim koupíme pořádne zdravotnické matrace :)

Taky jsme koupili nové matrace a jsem velice spokojená...moc,moc<3

Sandriskaa 14.01.2015

My jsme si celou ložnici vybavili ve specializovaném obchodě ProSpánek (prospanek.cz). Postel z masivního buku za 10 tisíc, k tomu partnerskou matraci za 6, takže máme kvalitu za super ceny..

Emur 21.01.2015

My máme momentálně problém - stěhujeme se s přítelem (budoucím manželem) z bytu 1+kk do většího 2+kk, protože čekáme rodinu. Chtěli jsme 3+kk, ale v našem regionu se ceny takových bytů pohybují na nás příliš vysoko, takže musíme jít do té dvojky, což znamená, že jeden pokoj bude pro dítě a pro nás zbyde jen obývák. Už jsem koukala na nějaké rozkládací pohovky ve Žluté hale, protože ji máme od nás kousek a máme od nich skříně a asi bych si i vybrala, ale nikdy jsem na ničem takovém nespala, tak bych se chtěla jen zeptat, jestli máte někdo zkušenost s rozkládacími pohovkami a jak se na tom spí, dá se to?

Niccol 13.02.2015

já s rozkládacíma pohovkama dobrou zkušenost nemám, ono na pár nocí se to dá, když je člověk třeba na návštěve a tak ale na dlouhodobý spaní to fakt není.to je dobrý mít doma jenom pro případ návštěv ale jinak to nedoporučuju, po čase se začnou ozývat záda a nedá se to srovna se spaním na pořádné matraci, chápu problém s nedostatkem prostoru ale rozkládací pohovky bych zkusila vynechat a pořídila raději kloudnou postel, stojí to za to...

Tichavka 22.02.2015

Já jsem zase moc spokojená se zbožím které nabízí obchod ProSpánek (www.prospanek.cz) máme od nich manželskou postel s nočními stolky a komodou a samozřejmě k posteli matraci, přikrývky a polštář a ještě krásný pačvorkový povlčení který jsem doteď nikde jinde neviděla a tak šikovná abych takhle hezký pačvork ušila nejsem, a ceny mají hodně dobré, matrace jsme koupili i ve slevě.

Denda 04.03.2015

mně se moc líbí postele z masivu nemůžu si pomoct ale prostě vypadají nejlíp.napodobeniny dřeva jsou podle mě poznat na první pohled a nikdy to nemůže vypadat tak dobře.navíc se dají najít obchody kde mají postele z masivu za přístupné ceny i pro lidi s průměrným příjmem jako jsem já.takže já už vybírám a nemůžu se dočkat až budu mít tu svoji vysněnou postel v novém bytě

miška4 22.03.2015

Já jsem na těch stránkách co jste tu sdíleli našla tuhle postel www.prospanek.cz/postel-broadway a moc se mi líbí že je taková originální a nízká, jinde jsem takový typ postelí neviděla, nemáte ji náhodou někdo, nebo alespoň podobnou, zajímalo by mě jak je pohodlná, jestli ten materiál vydrží a hlavně jestli to že je nízká něčemu nevadí. Děkuju za odpovědi

MarketM 25.03.2015

My máme ložnici celou ze dřeva,vždy jsem si takovou přála,takže chvíli trvalo našteřit ale přišlo nám zbytečný kupovat jenom dočasně postele z dřevotřísky protože to prostě není ono,takže teď máme ložnici snů..:)

Mnada 02.04.2015

Máme čalouněnou postel a nemůžeme si ji vynachválit nejen že vypadá dobře ale stála 15 tisíc a skvěle se na ni spí,navíc máme obrovský úložný prostor,takže já postel z masivu nepotřebuju tahle mi maximálně vyhovuje.

saša 10.04.2015

já jsem dlouho sháněla postel která by se mi zároveň líbila a zároveň měla dostatek místa na ukládání žehlícího prkna a podobných věcí které se nikam nevejdou.no nakonec jsem po dlouhém vybírání vybrala klasickou dřěvenou s vyššíma nohama a věci ukládám pod ní a taky to stačí.myslím že je lepší koupit si postel která vypadá podle vašich představ a úložný prostor se už potom dá nějak vyřešit

Dianadia 16.05.2015

Co to je za obchod ten Prospánek o kterém tu píšete? To je jenom eshop nebo normální kamenný obchod? Prodávají i nábytek do ložnice co za něco stojí nebo se zaměřují jenom na ty postele a matrace? Vybavuju ložnici ale chtěla bych aby postel a ostatní nábytek byly z jedné sady takže kdyby měli kloudné jenom postele tak bych musela hledat ještě jinde

Tichavka Dianadia 21.05.2015

Je to specializovaný obchod, který se zaměřuje na prodej kvalitních postelí, matrací, lůžkovin a věcí potřebných k dobrému spánku. Mají výrobky od známých světových i českých značek a za sebe můžu říct že mají zboží za ceny ze kterých si vyberou chudší i bohatší

Dianadia 29.06.2015

Díky za info už jsme se tam byli podívat při pochůzkách po Avionu v Brně tak jsme rovnou zašli do nové prodejny co tam otevřeli a vybrali si, málokde mají tak vkusný nábytek a ještě k tomu ne předražený

Kika2 30.06.2015

Moc se mi líbí moderní čalouněný postele…například čalouněná postel v krémové barvě to je můj sen protože vypadá moc elegantně a luxusně


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat