Diskuse na téma eshop

Já Vám musím doporučit nápaditý eshop, kde najdete dětské zboží. Mě tam zaujala dětská odrážedla, nabízí také autíčka, tříkolky a mnoho další. http://www.mt-nabytek.cz/406-detsky-svet/

Luciee 20.06.2016

Zdravíčko. Jsem spokojená s kosmetikou odtud https://www.ageo.cz/ doporučuju se zaregistrovat, sice to není podmínka k nákupu ale mám díky tomu přehled o různých bonusech, akcích, atd.. ty akce jsou občas hodně dobrý tady

Ivona Luciee 22.06.2016

Dělám přes ageo pravidelně větší nákupy drogerky když je potřeba, ty ceny jsou tam moc dobré na ty výrobky a i dodání je rychlé, i já doporučuji :)

Šárka Ivona 24.06.2016

Má ta internetová drogerie i dětskou kosmetiku? Sháním kde by se to dalo sehnat za výhodnější ceny než v obchodě abych si to doma nakoupila dopředu a nemusela stále dokupovat :/

Evia Šárka 26.06.2016

ahojky , já mám doma kosmetiku pevonia botanica a jsem s ní moc spokojená :)

šá Evia 27.06.2016

a kde kupujetet tuhle kosmetiku?? Slyšela jsem o ní, ale zatím jsem naní nikde nenarazila :/

Evia šá 27.06.2016

já objednávám přes eshop z pevoniaeshop.cz, mrkněte určitě vás něco zaujme ;)

Ivona Šárka 05.07.2016

Dětskou kosmetiku mají https://www.ageo.cz/kategorie/kosmetika-1 A když si uděláte větší nákup nad 1000kč, tak je doprava zdarma :)

Šárka Ivona 10.07.2016

Dobrý den, děkuji za reakci. Objednala jsem toho hodně do zásoby takže nad tisícovku mi to vyšlo, fakt supr drogerie. Asi tu budu nakupovat častěji :)

Radka 17.06.2016

I já mám doma Havlíkovu apotheku a je super, mrkněte na nuspring.cz, tam mají skvělou nabídku kosmetiky *17*

Pája 16.06.2016

Ahojky, mám doma kosmetiku od Havlíkovi apotheky a za sebe mohu vřele doporučit *15*

Lenka 16.06.2016

Ahoj, objednáváte si někdo kosmetiku z eshopu? Sháním nějakou dobrou přírodní :-)

Radana Lenka 25.06.2016

ahojky, mám doma kosmetiku pevonia botanica, objednávám z pevoniaeshop.cz a jsem s ní max spokojená

vilma 16.06.2016

zdravím, kupovala jsem teď legíny a jsem s nimi maximálně spokojená nessisport.cz ;)

Ela 26.01.2016

Chci se zeptat jestli má někdo zkušenost s puzzleroom.cz ?? Přijde mi to jako dobrá příležitost vypnout a trošku uniknout od reality,nehledě na to že to může být i celkem sranda :)

Ankha 26.01.2016

Doporučuji eshop parfums, je tam výběr všelijaké možné kosmetiky, dá se fakt dobře nakoupit!!!!:)

Mia 25.01.2016

No tak jasně, každý člověk je jiný :)

Ladka 24.01.2016

Sháním eshop s kvalitními látkami, zatím jsem našla dobré ohlasy na tento http://www.latkyprovas.cz/ máte odtud některá látku? Je to kvalitní?

Klárka 24.01.2016

To já jsem jiná, takže nakupuji i do skříně, jinak bych zapomínala, jak se znám.

Helena 24.01.2016

Ahojky, já koupila přes e-shop nábytek na stránce www.designoutlet.cz. Měli velký výběr dětských postelí a my si vybrali manželskou postel. Dodání proběhlo v pořádku! Dostala jsem na něj doporučení, bez doporučení bych asi přes net nekupovala. Nemusí být všude tak kvalitní servis!

Mia 22.01.2016

To já nenakupuji do zásoby apod. ale většinou až mi dochází. Ale je fakt, že na parfums je hodně věcí často v akci, takže se mi podaří trefit slevu.

Klárka 02.01.2016

No právě já jak vidím, že mají něco mého oblíbeného v akci, tak to potřebuju nutně. Klidně i do zásoby.

Renata 01.01.2016

Já jsem teď viděla, že mají novoroční slevy, když jsem dneska brouzdala.

Klárka 30.12.2015

Teď jsem se také dívala na parfums a mají dobré akce. Nakoupila jsem si teda na Vánoce, ale asi neodolám a něco přikoupím ještě.

Klárka 29.12.2015

Já ráda nakupuji kosmetiku a parfémy na parfums.cz, nakupujete tam taky?

Klárka 29.12.2015

Já ráda nakupuji kosmetiku a parfémy na parfums.cz, nakupujete tam taky?

Klárka 29.12.2015

Já ráda nakupuji kosmetiku a parfémy na parfums.cz, nakupujete tam taky?

Klárka 29.12.2015

Já ráda nakupuji kosmetiku a parfémy na parfums.cz, nakupujete tam taky?

slovakovairca95 Klárka 30.12.2015

Také ráda nakupuji na parfums ;-) mají tam super akce

Korálka 28.12.2015

Má někdo zkušenost s látkami z eshopu látkyprovás???


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat