Diskuse na téma Batoh do školy

30. 09. 2022 | Prosím o radu

Sdílejte značky a e-shopy, kde koupit kvalitní školní batoh pro dítě na prvním stupní a pro puberťáka. Děkuju za tipy :-)

Nela 10.10.2022

Taky budu ráda za tip na kvalitní značku, pomalu se nám všechny batohy rozpadaj

Kristýna 18.10.2022

Koukněte na https://www.nejkufry.cz/ mají super výběr a fakt kvalitní značky.

Emka 29.11.2023

Já hledám nějaký hlavně lehký aby dobře seděl i drobounké postavě. Dcera je v první třídě a je celkem malá a aktovka co jsme koupili ji vyloženě nesedí, tak hledám nějaký lehčí batoh. Moc díky za doporučení :)

Soňa 03.04.2024

Máme batoh a láhev na pití se stejným motivem, kupovali jsme to malé loni z Baaglu. Batoh čistím/peru pravidelně a nerozpadl se, jako se nám stalo předloni s jiným. Lahev dobře těsní, má fajn pítko a není zdravotně závadná, hledala jsem hlavně tohle kritérium. Někdy mě až překvapuje, že s přístupem dcery k těm věcem vypadají stále jak vypadají.. Háže s tím jak s míčem..

Leňule Soňa 22.04.2024

Ahoj, jaký má objem? Hledám praktickou lahev pro malou, aby ji mohla nosit sebou, takže půl litru až 3/4. A nejlépe s nějakým poutkem. Kouknu na tu co tu zmiňuješ.

Soňa Soňa 25.04.2024

750 ml, je fakt super, dobře se z ní pije a vydrží všechno. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

10 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:00
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:58
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat