Diskuse na téma E-shop s potřebami do interiéru

09. 11. 2022 | Pro šikovné ruce

Dobrý večer, poradíte - zrovna se zařizujeme a chtěla bych tip na spolehlivý e-shop, kde mají velký výběr dekorací, ale třeba i ručníky, talíře ...

Zuzka 10.09.2023

Zdravím, připojím se potřebovala bych sehnat nějaké kulaté zásuvky a vypínače, nemáte tip na hezké a kvalitní?

Věrka Zuzka 19.09.2023

Co třeba Kliklap, znáte? My je máme doma a jsem s nimi spokojení, vybrali jsme si hnědou barvu, aby nám ladila do interiéru, máme hodně dřeva a kamene a za mě teda pecka. Zásuvky i vypínače kulaté a více barev. Můžete si případně objednat i na zkoušku zadarmo, aby jste viděla jak Vám to bude případně pasovat do prostoru. :)

Zuzka Zuzka 22.09.2023

Ano ty mohu také doporučit, podívejte se tady https://www.kliklap.cz/inspirace/, najdete tam kam všude se Vám případně hodí a do jakého stylu :) My je kupovali do kavárny a hezky nám sem zapadly. Jsou plastové, jednobarevné a fungují jak mají. Nechtěli jsme keramiku, jelikžo je tam větší pravděpodobnost rozbití.

Denisa5 23.11.2022

Taky na jejich eshop mrknu, chybí mi v novém bytě taky dekorace.

Katka Liny. Denisa5 30.11.2022

Já bych chtěla něco k Vánocům teďka domů zas.

Soňulka 18.11.2022

Holky, díky za tip - taky jsem na www.bakly.cz nakoupila plno věcí, jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila :)

Hildegarda Soňulka 13.11.2023

Ano, mají tam krásné věci. Já tam naposledy kupovala talířky značky Bitz z kameniny https://www.bakly.cz/bitz-melky-talir-27cm-blackdark-blue-821253. Viděla jsme je v jednom podniku ve městě, kam chodíme na snídani a hned mě tam zaujaly.

Blanickova 11.11.2022

Super výběr má Bakly. Mrkněte na jejich stránky, do 13.11.2022 mají 20% slevu, když zadáte kód: BAKLY2022


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

83 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
194 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat