Diskuse na téma inspirace na dárek

18. 11. 2022 | Prosím o radu

Hledám dárek pro manžela, ale nenapadá mě vůbec nic :-( Co vy budete kupovat na vánoce vaším protějškům? :-)

Kiska 31.01.2024

Já jsem klukům koupila fakt hezký a kvalitní batohy Baagl, moc se jim líbí a vypadají opravdu dobře, je vidět, že je to kvalita a koupila jsem je přitom fakt výhodně na jejich outletu :)

Elli 30.10.2023

Já bych chtěla mamince koupit něco kvalitního a praktického do kuchyně. Říkala jsem si třeba nějaké hezké dřevěné mlýnky nebo tak něco, ale nikde mě zatím nic moc nezaujalo, sdílejte vaše oblíbené obchody prosím :)

Tereza 12.12.2022

Já nám koupila domů tenhle kořenový kobereček https://www.rootyrug.cz/ má nerovný povrch a tak chodidlům a nohám hodně ulevuje a pomáhá je posilovat a prokrvovat jako bychom chodili bosí po lese. Je dobrý jako ortopedická pomůcka ale i jako úleva od bolavých a unavených nohou navíc podle mě i hezký doplněk do bytu, tak sdílím ;-)

Alča Tereza 13.12.2022

Tak to by se hodilo domů nám, moc se mi to líbí, nadělím nám ho pod stromek :-)

Tereza Tereza 17.12.2022

To jsem ráda že jsem tě inspirovala ;-) těším se až ho vyzkoušíme, nechala jsem to i pro sebe jako překvápko :-)

Alča Tereza 18.12.2022

Já taky počkám tak jsem zvědavá co na to všichni řeknou :-)

Aneta 28.11.2022

Já jsem synovi koupila konečně kvalitní batoh, myslím, že se mi podařilo vybrat i takový opravdu stylový a moderní tak snad se zavděčím :-)

Dáša Aneta 29.11.2022

To je dobrej nápad, kde jsi ho sehnala a od jaký značky?

Aneta Aneta 30.11.2022

Koupila jsem ho na eshopu nejkufry.cz tak se podívej, mají velký výběr a podle mě jenom kvalitních značek :-)

miška4 26.11.2022

Já letos vybrala zdravý dárek, sdílím tip, tenhle doplněk mám už osvědčený https://www.pilulka.cz/movit-energy-darkove-baleni-mega-detox-ostropestrec-kurkumin-forte-60-60-kapsli

Tanna miška4 27.11.2022

Taky jsem nad něčím takovým uvažovala a tohle se mi zrovna líbí podle složení, takže děkuju za radu :)

To je bezvadný nápad:-) koukala jsem na eshop a mají tam spoustu zajímavých věcí :-) Díky za tip, rozhodně tam něco objednám :-)

Sára Ellikopecka 27.11.2022

Není vůbec zač, tak hlavně at se líbí :-)

Slave Fani Čermák 21.11.2022

Jednu sušenku, jelikož mi zbývá z důchodu , po zaplaceni nájmu a elektriky celých 7 (slovy:"sedum" )Korun Českých a to na víc jaksi není

Sára 19.11.2022

Já už mám skoro všechno pokoupený:-) Naštěstí.. pro manžela to byl oříšek, ale myslím že jsem mu vybrala zajímavý dárek který snad ocení :-)

Ellikopecka Sára 20.11.2022

Nevadí když se zeptám co je to za dárek, třeba mě bude inspirovat:-)

Sára Sára 25.11.2022

Koupila jsem mu dárkovou sadu chilli koření od https://www.thechillidoctor.cz/ tak doufám že mu tím udělám radost :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat