Diskuse na téma Dárky

05. 12. 2022 | Prosím o radu

Dejte mi se holky tipy na dárky pro vaše partery. Zatím mám nakoupené takové drobnosti a nevím co k tomu :/

Verča 27.12.2022

Letos jsem hodně nakupovala kosmetiku. To jsou podle mě nejlepší dárky. Každý si přeje k vánocům krásu :) Jo a taky vitamíny :) To je zase zdraví, to taky každý ocení :)

Karola Verča 04.05.2023

Ano ano, to je pravda... Já tyhle dárky vybírám když je jakákoli příležitost :) A oblíbila jsem si Notino. Tam mají skvělou nabídku a ceny teda perfektní :)

Erika Verča 16.06.2023

Tak Notino je skvělej shop. Tam mají vše - od kosmetiky, před parfémy, po doplňky stravy. Krásně se tam dá vybrat.

Danny Verča 03.07.2023

Ano, to máš pravdu. Já tam taky nakupuju moc ráda :) Líbí se mi, že tam mají naprosto vše. Nikdy jsem nebyla zklamaná, že bych na notinu nesehnala něco, co bych hledala...

Endie 26.12.2022

Já jsem chlapovi koupila tuto tašku do práce https://www.bagind.cz/cs/products/tarano-dark a musím teda říct, že měl neskutečnou radost. Taška je kožená, takže kvalitní a vydrží mu :)

Lajka Endie 26.12.2022

Hele, oni tam mají v nabídce věci z pravé kůže, že? Jsou kvalitní?

Dianadia 12.12.2022

Já jsem nám objednala pod stromeček https://www.rootyrug.cz/ hledala jsem něco co by pomohlo synovi s vbočeným palce, který má asi po mě a našla jsem tenhle kobereček. Vyrábí ho česká firma a přijde mi že to vypadá i hezky jako doplněk do bytu. Jsem zvědavá na výsledky :-)

Vanda Dianadia 13.12.2022

To vypadá suprově, dej potom vědět jak jste s ním spokojení :)

Dianadia Dianadia 16.12.2022

Určitě se ozvu, těším se až ho všichni vyzkoušíme :-)

Mia 12.12.2022

Budu ráda za tip co koupit rodičům na vánoce, ze všeho nejraději cestují a poznávají nová místa. Nabízí se koupit nějakou dovolenou ale to si teď bohužel nemůžu dovolit tak jestli máte nějaký nápad, budu ráda :-)

Alča Mia 13.12.2022

Tak co nějaký kvalitní zavazadlo? Já kupovala loni mamce, už měla takový starý kufr a z nového byla nadšená :-)

Mia Mia 16.12.2022

To je skvělej nápad :-) kde jsi kupovala, od jaké značky?

Kristýna 10.12.2022

Co mu koupit nějakou dárkovou kazetu s parfémem? :) To si myslí, že je hezký dárek.

Ilona 06.12.2022

Ahoj, můj chlap si hodně potrpí na kvalitu. Takže když vybírám třeba doplňky, vím, že mám sáhnout hlavně po kůži. Letos jsem mu kupovala tašku do práce a vybrala jsem ji na https://www.bagind.cz/cs/. Ta nabídka mě zaujala, mají moc hezké věci a hlavně kvalitní. Tak se koukni tam, určitš ti tam padne něco do oka :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat