Diskuse na téma Catering na svatbu Brno

16. 01. 2013 | Svatba

Ahoj všem a zároveň prosím o radu.Plánujeme s přítelem svatbu a sháníme dobrou cateringovou firmu, která by nám zajistila na svatební den veškeré občerstvení a vše kolem toho.Svatba bude na kousíček za brnem,ještě se s přítelem dohadujeme o termínu,mě by se moc líbila venkovní svatba, on je zase proti.Každopádně nevíte o nějaké firmě,která by nám to jídlo mohla zajistit?Díky

Veron1ka 16.01.2013

Zdravím. Já bych mohla doporučit Kaskádu. To je golfový resort Je tam restaurace, dají se tam pořádat oslavy atd. Moje kamarádka si tam chtěla uspořádat oslavu, ale nakonec jí vyšlo jiné místo, které bylo blíž, ale vím, že kaskáda jí dělala catering. Jídlo bylo skvělé a hlavně obsluha příjemná. To já zvlášť cením. Kdyžtak se mrkněte na jejich stránky :-) Ale pokud budete přemýšlet nad tou svatbou venku tak zvažte určitě i tohle místo, je tam opravdu nádherně a je to také kousek za Brnem :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:39
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat