Diskuse na téma Kosmetika Český kaviár

19. 12. 2022 | Prosím o radu

Zdravím, nemáte někdo vyzkoušené pleťové krémy od značky Český kaviár? Přemýšlím o koupi kosmetiky jako vánočního dárku.

Elininka 20.12.2022

Zdravím, já jejich krémy kupuju skoro dva roky a značku můžu jen doporučit. Krémy jsou příjemné, dobře se vstřebávají, skvěle hydratují a hlavně vypínají pleť a ta vypadá mladší a svěžejší.

Blanickova 22.12.2022

Holky, kde krémy od značky Český kaviár kupujete, poradíte? Taky bych se mrkla na jejich kosmetiku.

Elininka 28.12.2022

Tady je odkaz přímo na jejich stránky, kde si krémy můžete rovnou objednat https://www.ceskykaviar.cz

Denisa5 29.12.2022

Holky, já jsem nedávno od kamarádky dostala denní krém od ceskykaviar.cz a je opravdu výborný. Díky kaviárovému extraktu je krém nabytý vitamíny, minerály a kyselinami a na pleti je to znát. Je krásně vyhlazená, rozzářená a působí mladistvěji. Chystám se teď objednat i krém na noc.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat