Diskuse na téma Sérum na vrásky

02. 01. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, chtěla bych zkusit dobré sérum proti vráskám - poradíte jaké zkusit za dobrou cenu?

Ella789 22.01.2023

Holky, já jsem si před časem koupila celou řadu Astrid s Bioretinolem a jsem moc spokojená - pleť je krásně vyhlazená a zářivá.

Musím souhlasit - značku Astrid kupuju už roky a jejich produkty miluju! Navíc mají vše za přijatelné ceny.

Elininka 10.01.2023

Děkuji za doporučení, je pravda, že Astrid je česká klasika :) Objednala jsem si jejich celou řadu s Bioretinolem - krém, sérum, masku.

Maslinka 08.01.2023

Holky, já mám kosmetiku Astrid hrozně ráda! Hlavně je účinná a oproti jiným značkám je za více než příznivou cenu.

Denisa5 04.01.2023

Výborné je toto sérum od Astrid https://www.parfemy-elnino.cz/astrid-bioretinol-serum-pletove-serum-pro-zeny-30-ml/ Krásně zvlhčuje, vypíná a zpevňuje pleť. Navíc zmírňuje i pigmentaci a sjednocuje tón pleti. Je opravdu výborné, jako jejich celá řada.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat