Diskuse na téma Doporučuji

Objednávala jsem si odtud aaazdravi.cz doplňky stravy a supr můžu jen doporučit, vše došlo jak mělo a celkem rychle :-) Znáte je někdo??

Katoulinka 25.09.2015

Jo, taky jsem o něm nevěděla, ale můžu říct, že je to fakt super nápad no…a hlavně se trošku směju tomu, že to funguje už od roku 1999 a já jsem si toho fakt nikde nevšimla….

Sára 23.09.2015

Zmiňujete tady e-shop lekarny a docela mne překvapilo, že prodávají i léky přes internet :) je to super věc a rozhodně ji vyzkouším :)

katousek2 31.08.2015

Tak třeba té kosmetiky oriflame jsem si ani vůbec nevšimla :)

Daniel 26.08.2015

Ahoj dá se u nich pořídit i certifikát?

Barbucha26 Daniel 18.09.2015

Ten pak dostaneš na zemi :) jako pamatku

Barbucha26 25.08.2015

Já jsem s nima letěla a byl to jeden z nejlepších zážitků v životě :). Hodina letu, ne konci certifikát a připitek šampáněm…no jako z pohádky :)

katousek2 25.08.2015

Je super, že to mají na tom jednom místě všechno no, tak objednáš věci jak do lékarničky, tak si šampony a nevím co všechno z jednoho serveru :)

Lucie 23.08.2015

Ahoj najdu někoho kdo už letěl balonem? Jak to probíhá prosím sonduju info chci si to nadělit jako dárek za státnice :). Máte zkušenost s balony.cz ??

Katoulinka 20.08.2015

Já třeba úplně koukák na tu lekarna.cz protože takový e-shop to je paráda….

Katoulinka Katoulinka 28.08.2015

Mě se třeba líbí i to, že tam mají kosmetiku oriflame, protože známá ji přestala dělat a já nemám nikoho od koho bych si ji objednala….

Katerka 18.08.2015

Kamarádka mě inspirovala letem v balonu. Tak jsem na internetu hledala a nakonec jsme vybrali tu společnost, co s ní letěla kamarádka- www.balony.cz. Letěli jsme kolem před západem slunce ze Smíchova a šlo vidět na hrad, žižkovský vysílač, vyšehrad, pankráckou vesnici. Super pocit volnosti a přítel byl dojatý z překvápka, dlouho o tom mluvil. Já teda mam strach z výšek ale při tomhle jsem měla neskutečně euforický pocit :))

Misulka 31.07.2015

Je fajn, že já jsem nikdy o takovém e-shopu neslyšela ani zmínku a teď jak se na to dívám, tak tam mají super věci.

katousek2 24.07.2015

Ano, to je jasné! Jiné věci tam ani nenajdeš, ale mají tam docela dobré ceny :)

Misulka 22.07.2015

Dívala jsem se na ten e-shop, ale oni tam mohou jen prodávat přeci jen věci, kterou nejsou na předpis ne?

katousek2 21.07.2015

Já třeba můžu doporučit e-shop Lekarna, nakupouji si tam věci jako jsou například obvazy nebo nějaké dezinfekce, ale taky jsem tam začala kupovat prášky :)

Lidlu budou mít hezké tenisky za 200 Kč. Já se tam půjdu uričtě podívat;-)

Doporučuji na ušetření času nechodit při změně na pobočku zdravotní pojišťovny a jít na zmena-zdravotni-pojistovny.cz a udělat vše online;-)

valinka 29.03.2013

Doplňky stravy jsou nejlepší*4*o tom šampónu jsem taky přemýšlela tak aspoň teď vím že je dobrej a při příštím nákupu nemusím zvažovat či koupit nebo nekoupit*1*

klarkac 26.03.2013

taky od nich objednavam a taky ty doplnky stravy :-D rodice to maji strasne radi kupovala jsem jim to ted na Vanoce a uz mi rikali ze jim to mam znovu poridit na narozeniny kazdymu takze aspon o starost min:-P

Kalina 26.03.2013

Jojo ja je znam...objednavala jsem si od nich sampon i kondicioner z aloe a musim rict ze je fakt pecka a klasne voni<3 a meli ho za dobrou cenu podle me:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat