Diskuse na téma Doporučuji

Objednávala jsem si odtud aaazdravi.cz doplňky stravy a supr můžu jen doporučit, vše došlo jak mělo a celkem rychle :-) Znáte je někdo??

Kalina 26.03.2013

Jojo ja je znam...objednavala jsem si od nich sampon i kondicioner z aloe a musim rict ze je fakt pecka a klasne voni<3 a meli ho za dobrou cenu podle me:-)

klarkac 26.03.2013

taky od nich objednavam a taky ty doplnky stravy :-D rodice to maji strasne radi kupovala jsem jim to ted na Vanoce a uz mi rikali ze jim to mam znovu poridit na narozeniny kazdymu takze aspon o starost min:-P

valinka 29.03.2013

Doplňky stravy jsou nejlepší*4*o tom šampónu jsem taky přemýšlela tak aspoň teď vím že je dobrej a při příštím nákupu nemusím zvažovat či koupit nebo nekoupit*1*

Doporučuji na ušetření času nechodit při změně na pobočku zdravotní pojišťovny a jít na zmena-zdravotni-pojistovny.cz a udělat vše online;-)

Lidlu budou mít hezké tenisky za 200 Kč. Já se tam půjdu uričtě podívat;-)

katousek2 21.07.2015

Já třeba můžu doporučit e-shop Lekarna, nakupouji si tam věci jako jsou například obvazy nebo nějaké dezinfekce, ale taky jsem tam začala kupovat prášky :)

Misulka 22.07.2015

Dívala jsem se na ten e-shop, ale oni tam mohou jen prodávat přeci jen věci, kterou nejsou na předpis ne?

katousek2 24.07.2015

Ano, to je jasné! Jiné věci tam ani nenajdeš, ale mají tam docela dobré ceny :)

Misulka 31.07.2015

Je fajn, že já jsem nikdy o takovém e-shopu neslyšela ani zmínku a teď jak se na to dívám, tak tam mají super věci.

Katerka 18.08.2015

Kamarádka mě inspirovala letem v balonu. Tak jsem na internetu hledala a nakonec jsme vybrali tu společnost, co s ní letěla kamarádka- www.balony.cz. Letěli jsme kolem před západem slunce ze Smíchova a šlo vidět na hrad, žižkovský vysílač, vyšehrad, pankráckou vesnici. Super pocit volnosti a přítel byl dojatý z překvápka, dlouho o tom mluvil. Já teda mam strach z výšek ale při tomhle jsem měla neskutečně euforický pocit :))

Katoulinka 20.08.2015

Já třeba úplně koukák na tu lekarna.cz protože takový e-shop to je paráda….

Katoulinka Katoulinka 28.08.2015

Mě se třeba líbí i to, že tam mají kosmetiku oriflame, protože známá ji přestala dělat a já nemám nikoho od koho bych si ji objednala….

Lucie 23.08.2015

Ahoj najdu někoho kdo už letěl balonem? Jak to probíhá prosím sonduju info chci si to nadělit jako dárek za státnice :). Máte zkušenost s balony.cz ??

katousek2 25.08.2015

Je super, že to mají na tom jednom místě všechno no, tak objednáš věci jak do lékarničky, tak si šampony a nevím co všechno z jednoho serveru :)

Barbucha26 25.08.2015

Já jsem s nima letěla a byl to jeden z nejlepších zážitků v životě :). Hodina letu, ne konci certifikát a připitek šampáněm…no jako z pohádky :)

Daniel 26.08.2015

Ahoj dá se u nich pořídit i certifikát?

Barbucha26 Daniel 18.09.2015

Ten pak dostaneš na zemi :) jako pamatku

katousek2 31.08.2015

Tak třeba té kosmetiky oriflame jsem si ani vůbec nevšimla :)

Sára 23.09.2015

Zmiňujete tady e-shop lekarny a docela mne překvapilo, že prodávají i léky přes internet :) je to super věc a rozhodně ji vyzkouším :)

Katoulinka 25.09.2015

Jo, taky jsem o něm nevěděla, ale můžu říct, že je to fakt super nápad no…a hlavně se trošku směju tomu, že to funguje už od roku 1999 a já jsem si toho fakt nikde nevšimla….

Sára 29.09.2015

To už opravdu funguje tak dlouho? Tak to je zase super, že tak dlouho se drží na trhu, to potom vypovídá i o tom, že opravdu to dělají precizně.

Katoulinka 30.09.2015

No většina e-shopu krachuje a já nevím co všechno, ale je fakt, že tenhle ne no…


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

14 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:00
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56
218 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat