Diskuse na téma Skleničky

Nedostala bych tady tip, kde pořídit pěkné skleničky? Vybavuju si kuchyni a chci si koupit komplet všechno nové, jak barové skleničky, normální sklenice, tak i hrníčky.

JirineckaA 11.01.2024

Za mě moc doporučuji eshop BAKLY. Mají široký výběr věcí do domácnosti a hlavně nabízí skutečně kvalitní výrobky. Máme doma téměř veškeré vybavení právě z tohohle eshopu, protože se nám osvědčil a vždy nás něčím překvapí.

Romana 16.11.2023

Občas mají pěkný akce lídlíku, kam chodím na klasický nákup. :-)

Lucka 30.05.2023

Tak k nějakému sklenáři a budete mít origo.

Natka Lucka 09.12.2023

Tam jistě budou krásný, ale taky pěkně mastný.

Gábina 26.04.2023

Kvalitní akáciové věci do kuchyně jsou nejlepší, jaké jsem si mohla koupit. Ta kvalita je nesrovnatelná s jinými dřevami.

Hana 25.04.2023

Ty prkýnka budou určitě dobré. Akáciové věci jsou velmi kvalitní a hodně vydrží.

Renata 24.04.2023

Ty bohužel nemám, ale dívala jsem se na to a asi si je koupím později.

Lenka 21.04.2023

Máte prosím i ty jejich prkýnka? Jestli za to stojí je koupit.

Natka Lenka 09.12.2023

Krásný prkýnko jsem teďka dostala od Timbermaker. Dělají z dřeva pryskyřice a je to paráda. Mají krásnou práci z masivu.

Renata 18.04.2023

Já jsem z nich nadšená, máme teď nově i sklenice na gin a tonic, které se manželovi líbily. Teď si mícháme drink na úrovni, když přijde návštěva.

Natka Renata 09.12.2023

Gin+tonic je moje oblíbené pití, ale jsem si to schopná namixovat do čehokoliv. Ani přesně nevím, jaký sklenice na to jsou správně. :-)

Hana 13.04.2023

Mě se vždy takové sklenice líbily, působí luxusním dojmem. Asi vím, co si budu přát k narozeninám.

Renata 09.04.2023

Mě se třeba moc líbí tyhle https://www.bakly.cz/lyngby-glas-sklenice-highball-diamond-41-cl-clear-6-ks-25884 a myslím, že by to byl i krásný dárek.

Zuzka Renata 29.08.2023

Ty jsou super, já tam mám strašně ráda věci do kuchyně. Chtěla jsem to mít hezký i v lednici, takže mám i ty jejich sklenené lahve a přelívám si tam třeba džus, mléko nebo když dělám čerstvé štávy. Vypadá to fakt moc hezky i na stole, když přijde návštěva.

Marta 24.02.2023

Já jsem třeba krásné skleničky nakoupila v Lidli, ale přesně záleží jakou představu třeba i o ceně máte.

Silva 05.02.2023

Je rozhodující co se kvality týče i cena nebo na to se vůbec nemám dívat?

Nikola 02.02.2023

Tak to se připojím, projela jsem si pár obchodů, ale vůbec nic mě nenadchlo :/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat