Diskuse na téma Skleničky

Nedostala bych tady tip, kde pořídit pěkné skleničky? Vybavuju si kuchyni a chci si koupit komplet všechno nové, jak barové skleničky, normální sklenice, tak i hrníčky.

Nikola 02.02.2023

Tak to se připojím, projela jsem si pár obchodů, ale vůbec nic mě nenadchlo :/

Silva 05.02.2023

Je rozhodující co se kvality týče i cena nebo na to se vůbec nemám dívat?

Marta 24.02.2023

Já jsem třeba krásné skleničky nakoupila v Lidli, ale přesně záleží jakou představu třeba i o ceně máte.

Renata 09.04.2023

Mě se třeba moc líbí tyhle https://www.bakly.cz/lyngby-glas-sklenice-highball-diamond-41-cl-clear-6-ks-25884 a myslím, že by to byl i krásný dárek.

Zuzka Renata 29.08.2023

Ty jsou super, já tam mám strašně ráda věci do kuchyně. Chtěla jsem to mít hezký i v lednici, takže mám i ty jejich sklenené lahve a přelívám si tam třeba džus, mléko nebo když dělám čerstvé štávy. Vypadá to fakt moc hezky i na stole, když přijde návštěva.

Hana 13.04.2023

Mě se vždy takové sklenice líbily, působí luxusním dojmem. Asi vím, co si budu přát k narozeninám.

Renata 18.04.2023

Já jsem z nich nadšená, máme teď nově i sklenice na gin a tonic, které se manželovi líbily. Teď si mícháme drink na úrovni, když přijde návštěva.

Natka Renata 09.12.2023

Gin+tonic je moje oblíbené pití, ale jsem si to schopná namixovat do čehokoliv. Ani přesně nevím, jaký sklenice na to jsou správně. :-)

Lenka 21.04.2023

Máte prosím i ty jejich prkýnka? Jestli za to stojí je koupit.

Natka Lenka 09.12.2023

Krásný prkýnko jsem teďka dostala od Timbermaker. Dělají z dřeva pryskyřice a je to paráda. Mají krásnou práci z masivu.

Renata 24.04.2023

Ty bohužel nemám, ale dívala jsem se na to a asi si je koupím později.

Hana 25.04.2023

Ty prkýnka budou určitě dobré. Akáciové věci jsou velmi kvalitní a hodně vydrží.

Gábina 26.04.2023

Kvalitní akáciové věci do kuchyně jsou nejlepší, jaké jsem si mohla koupit. Ta kvalita je nesrovnatelná s jinými dřevami.

Lucka 30.05.2023

Tak k nějakému sklenáři a budete mít origo.

Natka Lucka 09.12.2023

Tam jistě budou krásný, ale taky pěkně mastný.

Romana 16.11.2023

Občas mají pěkný akce lídlíku, kam chodím na klasický nákup. :-)

JirineckaA 11.01.2024

Za mě moc doporučuji eshop BAKLY. Mají široký výběr věcí do domácnosti a hlavně nabízí skutečně kvalitní výrobky. Máme doma téměř veškeré vybavení právě z tohohle eshopu, protože se nám osvědčil a vždy nás něčím překvapí.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat