Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Věra

28.08.2018

Najdu tady nějakou maminku z Brna co by s dítětem navštěvovala tuto anglicko českou školku? https://www.dracek-skolka.cz/en/ Pořád se rozhoduji jestli soukromou nebo státní.. Je nějaký rozdíl?

Neregistrovaná/ý - Hanka

27.08.2018

Neregistrovaná/ý - Nina | 23.08.2018
Byl někdo někde na plastice v Karlových Varech?

Dobrý den, já mám za sebou plastický zákrok na klinice Aesthevita. Za sebe můžu doporučit

Neregistrovaná/ý - Judyt

27.08.2018

Neregistrovaná/ý - Vařejková | 24.08.2018
Taky sem kdysi objednávala vybavení v eshopu sedačky-nábytek a absolutní spokojenost jak s nábytkem tak s dopravou

Vařejková: Mám tu samou zkušenost s jejich eshopem. Samantha: V Praze například je i prodejna pokud by jste nechtěla objednávat

Neregistrovaná/ý - Vařejková

24.08.2018

Neregistrovaná/ý - Samantha | 19.08.2018
A se vším odtud jste spokojená?

Taky sem kdysi objednávala vybavení v eshopu sedačky-nábytek a absolutní spokojenost jak s nábytkem tak s dopravou

Neregistrovaná/ý - Nina

23.08.2018

Byl někdo někde na plastice v Karlových Varech?

Neregistrovaná/ý - Mirka

22.08.2018

Neregistrovaná/ý - Samantha | 19.08.2018

Spokojená jsem moc, nemám co vytknout :)

Neregistrovaná/ý - Katka

22.08.2018

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 21.08.2018
Ahoj potřebovala bych poradit kde koupit nějaké dobré vrata ke garáži.Máme doma jednou auto a menší garáž tak, že by ty vrata nemusely vyjít moc draze.Děkuji

Kup si vrata od Kružíka.Máme doma menší garáž a vrata od nich nás stála okolo 20tis.Výborná cena.A jsou velmi spolehlivá

Neregistrovaná/ý - Vanesa

21.08.2018

Ahoj potřebovala bych poradit kde koupit nějaké dobré vrata ke garáži.Máme doma jednou auto a menší garáž tak, že by ty vrata nemusely vyjít moc draze.Děkuji

Neregistrovaná/ý - Denysa

20.08.2018

Dobrý typ kde pořídit kvalitní clip in vlasy k prodloužení?

Neregistrovaná/ý - Samantha

19.08.2018

Neregistrovaná/ý - Mirka | 15.08.2018
Samantho já mám odtud hodně věcí, maj levno tak se mi tu dobře nakupuje!:)

Neregistrovaná/ý - Edita

15.08.2018

Neregistrovaná/ý - Krejčová | 13.08.2018
No já nevím jestli na to moje břicho bude liposukce stačit... a kde si to necháváte dělat?

Byla sem stim v Praze v Aesthevita klinice

Neregistrovaná/ý - Mirka

15.08.2018

Neregistrovaná/ý - Samantha | 13.08.2018
Pořizoval někdo něco v tomto eshopu? https://sedacky-nabytek.cz/

Samantho já mám odtud hodně věcí, maj levno tak se mi tu dobře nakupuje!:)

Neregistrovaná/ý - Samantha

13.08.2018

Pořizoval někdo něco v tomto eshopu? https://sedacky-nabytek.cz/

Neregistrovaná/ý - Krejčová

13.08.2018

Neregistrovaná/ý - Edita | 07.08.2018
Já s břichem byla na liposukci a pomohla mi líp jak úmorný cvičení :)

No já nevím jestli na to moje břicho bude liposukce stačit... a kde si to necháváte dělat?

Neregistrovaná/ý - Edita

07.08.2018

Neregistrovaná/ý - Krejčová | 05.08.2018
Dobrý tip jak dát dolů nějaké to kilo z břicha? Já zhubnu kdekoliv ale pupek mi zůstává to už je jako schválnost :/

Já s břichem byla na liposukci a pomohla mi líp jak úmorný cvičení :)

Neregistrovaná/ý - Janovcová

06.08.2018

Dobrý tip na salon v Brně kde prodlužují vlasy?

Neregistrovaná/ý - Krejčová

05.08.2018

Dobrý tip jak dát dolů nějaké to kilo z břicha? Já zhubnu kdekoliv ale pupek mi zůstává to už je jako schválnost :/

Neregistrovaná/ý - Adriana

27.07.2018

Dobrý den, o tomto doplňku vím krátce a užívám.. Koupila jsem ho u nás v lékárně

Neregistrovaná/ý - Radka

25.07.2018

Ahoj všem :) Prosím o radu ohledně domácí vinotéky... Manžel si ji moc přeje a já bych mu ji ráda koupila...Limit mám kolem 10 tisíc a myslím, že na 10 lahví bude stačit...na koho se mohu obrátit? Doporučíte spolehlivého prodejce? Děkuji

Neregistrovaná/ý - Erika

03.05.2018

Já mám teda tento typ https://www.faber-eshop.cz/e-shop/faber-741-base-x-a60 a s tím jsem teda vážně spokojená. Nehlučí, krásně táhne… A zase tak drahý nebyla - do 2 tisíc.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Marinovaná kachní prsa

Marinovaná kachní prsa

7 hlasů
25min 1415 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové plátky na medu

6 hlasů
45min 1009kJ 120 Kč

Jednoduchá příprava, vynikající chuť.

Vepřové kostky na žampionech

4 hlasy
1h a 50min 593kJ 220 Kč

Šťavnaté vepřové maso s houbami dušené na víně.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více