Diskuse na téma Super tip

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Kejty 09.01.2019

Můžete mi doporučit dobrou soukromou školku v Brne?

Zdena Kejty 14.01.2019

Nemám zkušenost se všemi soukromými v Brně, ale za mě určitě Dráček na bayerove. Je to anglicko česká školka, a školné je podle mě skoro za hubičku když to srovnám s ostatníma soukromýma školkama co znám

Kejty Zdena 19.01.2019

A kolik se tam to školné platí?

Zdena Kejty 24.01.2019

Dobrý den, školný je tam jen 30 korun/ hodinu

Jana Zdena 28.01.2019

Holky a strava je v tom dráčku stejná jako ve státní školce? Nebo nosíte např.vlastní svačinky?

Zdena Jana 01.02.2019

Děti mají normálně svačinky a obědy ve školce. Dokonce je možnost na výběr i bezmasého oběda

Jana Zdena 04.02.2019

I obědy bez masa? No to je skvělý, tak to je úplný luxus děkuji za info

Procházková Jana 13.02.2019

Taky mám se soukromou Dráček v Brně zkušenost a s tím jídlem mi taky vyšli hodně vstříc.. já sem se s lepší školkou nesetkala domluva tady na všem je naprosto perfektní a ten přístup k dětem k nezaplacení

Danča 12.01.2019

Mě trápí rýma celou zimu. Už jsem s tím smířená, jakmile je změna teploty, tak mám plný nos.

Bára Danča 18.01.2019

A proč bys s tím měla být smířená? Proč si nekoupíš sprej do nosu? Mě vždy pomůže.

Danča Bára 26.01.2019

A co bys mi doporučila? Je jich plno a nevím, který. Navíc to rýmu prý neléčí.

Johana Danča 26.01.2019

Mě vždycky rýmu vyléčí Nasivin. Mám dobrou zkušenost s kapkami i se sprejem

Petruna Johana 29.01.2019

S nasivinem mám taky dobré výsledky. Mívám ten sprej jejich doma pro všechny případy schovaný v lékárničce a když je rýma tak ho vytáhnu

Sába Petruna 03.02.2019

Na kolik hodin vám tak uvolní nos?

Petruna Sába 05.02.2019

Já bych řekla že tak těch 12 hodin mi to vydrží... když si stříknu třeba před spaním tak mám nos volný celou noc

Sába Petruna 12.02.2019

Děkuji mockrát..už sem měla tu čest ten nasivin vyzkoušet a opravdu když sem si před spaním stříkla do nosu tak se mi v noci krásně dýchalo a hezky sem se vyspala

Evina Sába 18.02.2019

Já zatím zkušenost nemám ale pokud by mi to uvolnilo nos na celou noc tak by to byla paráda... taky budu muset ten nasivin nějaký vyzkoušet protože letos s tou rýmou bojuju měsíc co měsíc je to děs...

Aldiana Evina 21.02.2019

Evino já kupuju ten nasivin sensitive pro děcka.. nejen že můžou díky němu vždycky normálně dýchat i při obrovský rýmě, ale taky je bez konzervačních látek.Navíc opravdu stříkám tři dny a moje děcka mají rýmu pryč

Romana Aldiana 25.02.2019

Také používám při rýmě Nasivin sensitive, uvolní mi vždycky nos na dlouhou dobu a během pár dnů jsem bez rýmy

Laďka Romana 01.03.2019

Děkuju holky za typ na ten nasivin. Děckám letos na rýmu vůbec nic nezabírá, mají to pořád dokola... Tohle sem ještě nezkusila tak koupím a uvidím.... snad i těm mým dětem pomůže od rýmy tento sprej

Irena Laďka 03.03.2019

Taky sem to tak měla, já trpím na rýmu přes zimu pořád a vždycky mi všechny spreje nachvíli uvolnili nos ale rýma trvala třeba i dva týdny :/ no děs... až mi mamka doporučila taky ten sprej nasivin sensitive a ten mi do týdne od rýmy pomohl úplně..takže pro mě takový malý zázrak

Vodová Irena 05.03.2019

Dámy a co ten sinus od nasivinu, máte vyzkoušeno?

Vilma 18.01.2019

Ahoj zařizuji si nový byt a chtěla bych si do něj koupit nějaké dobré espresso.Vůbec tomu nerozumím.

Janek Vilma 21.01.2019

Mrkni se na www.melitta.cz určitě si tam vybereš

Iva 20.01.2019

Kde jste kdo pořídil sedačku??

Lída Iva 22.01.2019

Kupovala sem asi před čtvrt rokem ve Scontu a sem spokojená

Iva Lída 25.01.2019

Dobrý den, a s dopravou také spokojenost?

Lída Iva 27.01.2019

S tou naprostá spokojenost. Přivezli ani ne za 14 dnů, měla jsem i předem domluvený výnos, takže i vynesli do patra.. pánové byli moc ochotní

Martina Lída 31.01.2019

Před měsícem sem objednávala ve Scontu sedačku.. Objednávala sem tu poprvé a po zkušenosti sem si jistá že když budu nějaký nábytek v budoucnu potřebovat tak objednám znovu tady

Marika Martina 04.02.2019

Martino a měla ste to také s výnosem, pánové byli ochotní?

Sylva 27.01.2019

Pěkný den, mám dotaz. Do kuchyně hledáme lednici. Samostatnou, protože mrazák chceme samostatný do komory. Kvůli jeho prostoru. Moc ráda bych si koupila zn. Lienherr, protože tato značka je opravdu kvalitní. Její cena je trochu vyšší, ale rovná se kvalitě. Vyhlídla jsem si ji na shopu topchlazeni.cz a byla bych ráda za vaše zkušenosti snákupem na tomto shopu. Díky moc.

Verča 04.02.2019

Ahojky, máte zkušenost s tímto eshopem? https://e-kondomy.cz/

Jirná Verča 14.02.2019

Objednávám si tu různé erotické pomůcky.... doteď sem byla vždycky absolutně spokojená s objednávkou odtud

Verča Jirná 19.02.2019

A co jste si tady už objednávala? Nevím co vybrat:)

Jirná Verča 23.02.2019

Záleží na tom co si představujete, každému se líbí něco jiného.. jestli jste ještě nic nezkoušela, začala bych nějakým masážním olejíčkem, afrodisiaky nebo nějakým erotickým oblečkem... :) zkuste si projít eshop e-kondomy mají tam toho dost já si tu vždycky vyberu ,)

Fislerová 06.02.2019

Máte dostatek déčka? Doplňuje někdo tobolkami vigantolvit?

Adriana Fislerová 08.02.2019

Dobrý den, dostatek déčka nemám ale zatím sem si nevybrala čím budu doplňovat... ten vigantolvit je co?

Fislerová Adriana 13.02.2019

Dobrý den, vigantolvit je doplněk stravy doplňující ten vitamín D. http://www.vigantolvit.cz/

Lada Fislerová 19.02.2019

Sama jsem začala brát Vigantolvit asi před měsícem a jsem opravdu spokojená

Patrys Lada 21.02.2019

Kupujete ten doplněk stravy v lékárně nebo někde objednáváte?

Lada Patrys 25.02.2019

Objednávala jsem si ten doplněk v eshopu pilulka

Patrys Lada 01.03.2019

Už mám taky doma, koupila sem v lékárně. Ale dívám se že na pilulce ho mají za lepší cenu

Lada Patrys 03.03.2019

Jojo mají ho na pilulce v akci. Ale já sem s vigantolvit tobolkama fakt spokojená, takže si klidně další balení koupím v lékárně, nevadí mi si připlatit když jde o kvalitní doplňky

Šárka 07.02.2019

Máte doma nábytek odtud? https://www.sconto.cz/

Žáková Šárka 09.02.2019

Šári kupovala sem ve scontu obývací stěnu a je skvělá, objednala bych tu s klidným svědomím znovu, já sem spokojená

Žáková Šárka 09.02.2019

Šári kupovala sem ve scontu obývací stěnu a je skvělá, objednala bych tu s klidným svědomím znovu, já sem spokojená

Šárka Žáková 11.02.2019

Jste spokojená i s dopravou tady?

Žáková Šárka 13.02.2019

Jsem spokojená opravdu se vším, i s dopravou. Nemám co vytknout já sem maximálně spokojená se scontem

Věrka Žáková 18.02.2019

Osobně mám se Scontem také výbornou zkušenost. Objednávala jsem dvakrát a sem spokojená po všech stránkách

Zdenka Věrka 21.02.2019

Když budu chtít montáž nábytku tak kde se to dá domluvit?

Věrka Zdenka 25.02.2019

Výnos i montáž jsme domlouvali s pracovníkem přepravní společnosti. Volal nám ohledně termínu dopravy, a rovnou sme domluvili i tohle

Zdenka Věrka 01.03.2019

Aha a byl ten pracovník např. ohledně toho výnosu ochotný?

Věrka Zdenka 03.03.2019

Joo to on byl ochotný, dalo se domluvit úplně v pohodě já sním neměla vůbec problém, právě naopak

Chalupová Věrka 05.03.2019

Se scontem mám i já tu zkušenost že ohledně výnosu byl pracovník přepravní společnosti moc ochotný. Domluvili sme se tenkrát na výnosu s montáží

Johana 08.02.2019

Používáte nějaké zdravější džemy? Máte doma relax z ovoce?

Ilona Johana 10.02.2019

Šári mám a sem snima spokojená, jiné ani nekupuju

Leona Johana 11.02.2019

Pokud máte na mysli tyto džemy https://www.relaxlepsinezdzem.cz/ tak za mě můžu jenom doporučit. Mají 100 procentní ovocný podíl, a na chuti je to znát. Co sem začala kupovat tohle, tak mi jiné džemy přijdou na chuť nic moc…

Karolína Leona 19.02.2019

Také si kupuji džemy relax. Objednávám je na rohlíku, manžel se po nich může utlouct

Terka Karolína 21.02.2019

Karolíno nevíte jestli tam jsou všechny příchutě co se dělají na tom rohlíku?

Karolína Terka 24.02.2019

Co jsem se dívala naposledy tak by tam měli mít k objednání všechny příchutě

Halíková 09.02.2019

Zdravíčko. Jestli někdo uvažujete o plastice čehokoliv, tak osobně jsem byla na zákroku zde https://www.aesthevita.cz/ a můžu jenom doporučit..

Lenka Halíková 12.02.2019

Můžu se zeptat který plastik vám tady na téhle klinice ten zárkok dělal?

Halíková Lenka 18.02.2019

Zdravíčko, zákrok mi dělal pan doktor Pilka. Mluvil semnou už na konzultaci a probral semnou co a jak

Lenka Halíková 21.02.2019

Tak to jsem moc ráda že už budu na konzultaci mluvit s plastikem mám spoustu otázek. A objednávala jste se přes telefonní číslo na stránkách?

Halíková Lenka 25.02.2019

Já si psala na ten jejich mail, bylo to pro mne jednodušší :)

Olga Halíková 01.03.2019

Tam se dá objednat i přes email? Jinak všechny zákroky co se na klinice dělají jsou přímo na stránkách aesthevita.cz?

Halíková Olga 03.03.2019

Pokud vím, měli by být vypsané na stránkách aesthevita veškeré zákroky

Gábule 10.02.2019

Zdravím, porádíte který nosní sprej je nejlepší? Je tolik druhů na trhu a většina pomůže jen na chvíli a moc nepomůže. Tak mě zajímá co používáte vy? Díky za tip

Jiřinka 13.02.2019

Ahoj, prodlužujete vlasy? Jaký typ a jaká metoda je podle vás nejlepší?

Ivanka 19.02.2019

Se kterou školkou v Brně jste spokojení? A máte lepší zkušenost se soukromými nebo se státními?

Nikola Ivanka 22.02.2019

Ahoj, mě osobně přijdou ty soukromé školky po zkušenostech lepší.. Mám dítě v soukromé školce Dráček v Brně, a tam se mi líbilo jak se vychovatelky dětem věnují, a jaký k nim mají přístup... takový který jsem ve státní školce já osobně nikdy nezažila, je to úplně o něčem jiném

Alice 20.02.2019

Já mám dobrej tip https://pravaja.cz/. Je to stránka s bio kosmetikou a doplňky pr každou ženu. Jsou to jen přírodní látky bez chemie, které pomáhají tělu aby bylo fit. Zkuste to.

Vanessa 26.02.2019

Za sebe můžu dát dobrý tip na plastika v Brně http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Zdenička Vanessa 02.03.2019

Vanesso na čem jste u něj byla?? A za jak dlouho od odeslání formuláře na stránkách se vám ozvali?

Vanda 03.03.2019

Holky, měla bych dotaz... Kde nakupujete domácí spotřebiče? Jako myslím ty větší, jako je lednice, myčka, pračka, mrazák... Nakupujete na netu nebo preferujete spíše koupi v kamenném obchodě? A jaké vidíte pro a proti v nákupu na netu a v kamenné prodejně? Jinak pokud na netu, tak jaký se vám třeba osvědčil?

Zina 05.03.2019

Taky objednávám ty tobolky tady https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Luciuss 07.03.2019

Je lepší prodávat byt na vlastní pěst, nebo raději s realitní kanceláří?

Karel Luciuss 09.03.2019

Doporučuji prodávat přes realitní kancelář, když jsem zkoušel prodávat dům na vlastní pěst, tak jsem se málem připravil o peníze.

Luciuss Karel 11.03.2019

A můžete mi prosím někdo doporučit dobrou realitní kancelář z Prahy?

Ondrej Luciuss 13.03.2019

Já z vlastní zkušenosti pro prodej nemovitosti doporučuji realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/, která vyplácí před prodejem nemovitosti zálohu, až dva miliony korun.

Gita 11.03.2019

Máte tip na nějaký bylinkový doplněk stravy na rýmu?

Eliška Gita 17.03.2019

Gito super zkušenost mám s nasivinem sinus

Gita Eliška 20.03.2019

Tak to vůbec neznám, to je nějaký sirup nebo kapky?

Eliška Gita 23.03.2019

ano ano, sirup. Je to doplněk stravy http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/?pripravky=sinus

Gita Eliška 26.03.2019

Tak díky moc to neznám ale určitě vyzkouším, když by pomohl ten sinus i na dutiny tak budu moc ráda

Pavlína Gita 28.03.2019

Gito také ho doma používáme ja máme sním dobré zkušensoti

Doláková Gita 30.03.2019

S nasivinem sinus mám také velmi dobré zkušenosti. Když mě chytají dutiny tak si jdu do lékárny pro tohle

Ciprová Doláková 01.04.2019

Je ten sinus i pro děcka?

Pavlína 12.03.2019

Máte zkušenost s dobrým eshopem s kvalitními clip in vlasy?

Anna Pavlína 18.03.2019

Ahoj, objednávám si tady https://www.clipinhair.cz/ a nikdy mě nezklamaly, z každé sady odtud sem nadšená!

Pavlína Anna 21.03.2019

Drží vám ty clip in vlasy dobře?

Anna Pavlína 24.03.2019

Drží mi perfektně. A objednávám si ty z pravých lidských vlasů, takže to vypadá i přirozeně když si je nandám

Nina Anna 27.03.2019

Z clipinhair si také objednávám sady k prodloužení a neměnila bych. Jsou super, jinde neobjednávám

Denisa Nina 29.03.2019

Nino také si tu objednávám clip in sady. Všechny co mám odtud jsou fakt kvalitní a dlouho mě vydrží


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat