Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jezdecké potřeby

Sandriskaa 18. 04. 2013

Ahoj, máte někdo doma koně? Nevím, kde koupit rajtky, a taky podsedlové dečky. Rádabych nějaký obchod, kam se můžu osobně zajet podívat. Máte někdo zkušenost s dobrým obchodem?

Neregistrovaná/ý - Fany

včera 20:31

Neregistrovaná/ý - Kimina | 13.10.2018
O jimověobchodě jsem slyšela v jezdeckém klubu, kam s dětmi chodíme. Objednala jsem si u nich bezpečnostní vesty.

A ty vesty velikostně sedly? Mám strach objednávat z netu.

Neregistrovaná/ý - Kimina

13.10.2018

O jimověobchodě jsem slyšela v jezdeckém klubu, kam s dětmi chodíme. Objednala jsem si u nich bezpečnostní vesty.

Neregistrovaná/ý - Dolly

25.09.2018

Neregistrovaná/ý - Zina | 23.09.2018
Neměla bych strach z nákupu u nich strach, recenze mají skvělé .

Hned jsem se na www.jimuvobchod.cz dívala, určitě se synoiv hodí bezpečnostní vesta a chtěl by opravdové jezdecké boty.

Neregistrovaná/ý - Zina

23.09.2018

Neregistrovaná/ý - Vilina | 21.09.2018
Jste u nich s nákupem spokojeni? Já nerada nakupuji přes internet, mám obavu, že zaplatím a nedostanu to co jsem si objednala.

Neměla bych strach z nákupu u nich strach, recenze mají skvělé .

Neregistrovaná/ý - Vilina

21.09.2018

Neregistrovaná/ý - Zina | 12.09.2018
Výborný tip, hned jsem si našla www.jimuvobchod.cz. Syn touží po jezdeckých botách a rajtkách. Vybral si a hned jsme objednali.

Jste u nich s nákupem spokojeni? Já nerada nakupuji přes internet, mám obavu, že zaplatím a nedostanu to co jsem si objednala.

Neregistrovaná/ý - Zina

12.09.2018

Neregistrovaná/ý - Leuš | 29.08.2018
Dívala jsem se na jejich stránky, zatém jsme u nich koupili jezdeckou vestu.

Výborný tip, hned jsem si našla www.jimuvobchod.cz. Syn touží po jezdeckých botách a rajtkách. Vybral si a hned jsme objednali.

Neregistrovaná/ý - Leuš

29.08.2018

Neregistrovaná/ý - Pája | 28.08.2018
Naše dcera taky jezdí, jimuvobchod nám v klubu doporučili. Ještě jsem tam nenakupovala.

Dívala jsem se na jejich stránky, zatém jsme u nich koupili jezdeckou vestu.

Neregistrovaná/ý - Pája

28.08.2018

Neregistrovaná/ý - Britka | 22.08.2018
Neznám jimuvobchod, ale mrknu na něho. Syn chce docházet do klubu kde se starají o koně.

Naše dcera taky jezdí, jimuvobchod nám v klubu doporučili. Ještě jsem tam nenakupovala.

Neregistrovaná/ý - Britka

22.08.2018

Neznám jimuvobchod, ale mrknu na něho. Syn chce docházet do klubu kde se starají o koně.

Neregistrovaná/ý - Karula

20.08.2018

Neregistrovaná/ý - Dáša | 17.08.2018
A co konkrétního jste si od nich koupila?

Synovi jsem u nich koupila bezpečnostní vestu.

Neregistrovaná/ý - Dáša

17.08.2018

Neregistrovaná/ý - Denda | 12.08.2018
Na stránky jsem mrkla, mají co se týká jezdectví vše na co si vzpomenete.

A co konkrétního jste si od nich koupila?

Neregistrovaná/ý - Denda

12.08.2018

Na stránky jsem mrkla, mají co se týká jezdectví vše na co si vzpomenete.

Laugher

08.02.2017

Koně mám hrozně ráda

Ok, děkuji! Zítra nebo pozítří si tam sjedu.

Sandriskaa | 13.05.2013
Díky moc tyjo, ten obchod vypadá dobře, mají pěkné věci, do Brna to nemám moc daleko, tak se podívám, kde to tam mají a zajela bych se podívat A co už sis tam všechno koupila?

Mám od tamtud už dost věci jak pro mě tak pro koně, různé deky, kosmetiku, sedlo atd.. Určitě pokud sháníte dobrý obchod, tak doporučuji ;)

Díky moc tyjo, ten obchod vypadá dobře, mají pěkné věci, do Brna to nemám moc daleko, tak se podívám, kde to tam mají a zajela bych se podívat A co už sis tam všechno koupila?

A od kud jste? Já kupuji v tomto obchode v Brně http://www.profiequis.cz/ Ale je myslím i v Praze, případně se da objednat z těch stránek. Maximální spokojenost s timto obchodem. Rajtky si ted taky musim koupit

DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte s námi vysavače Rowenta a v...

Rizoto s broskví

Rizoto s broskví

10 hlasů
45min 431 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Candát na másle

8 hlasů
60min 589kJ 145 Kč

Candát na másle s hráškovou rýží.

Jehněčí závitky

9 hlasů
1h a 30min 528kJ 240 Kč

Jemné závitky z jehněčího masa.

Poradny

Kdo platí zdravotní pojištění po konci podpůrčí doby?

Dobrý den, jestliže jste po ukončení dočasné pracovní neschopnosti nastoupila zpět do zaměstnání ... Více

Jaký je postup výpočtu příspěvku na bydlení?

Dobrý den,je možné, že problém je ve výši tzv. normativních nákladů na bydlení. Výše příspěvku na... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více