Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jezdecké potřeby

Sandriskaa 18. 04. 2013

Ahoj, máte někdo doma koně? Nevím, kde koupit rajtky, a taky podsedlové dečky. Rádabych nějaký obchod, kam se můžu osobně zajet podívat. Máte někdo zkušenost s dobrým obchodem?

Neregistrovaná/ý - Denda

12.08.2018

Na stránky jsem mrkla, mají co se týká jezdectví vše na co si vzpomenete.

Laugher

08.02.2017

Koně mám hrozně ráda

Ok, děkuji! Zítra nebo pozítří si tam sjedu.

Sandriskaa | 13.05.2013
Díky moc tyjo, ten obchod vypadá dobře, mají pěkné věci, do Brna to nemám moc daleko, tak se podívám, kde to tam mají a zajela bych se podívat A co už sis tam všechno koupila?

Mám od tamtud už dost věci jak pro mě tak pro koně, různé deky, kosmetiku, sedlo atd.. Určitě pokud sháníte dobrý obchod, tak doporučuji ;)

Díky moc tyjo, ten obchod vypadá dobře, mají pěkné věci, do Brna to nemám moc daleko, tak se podívám, kde to tam mají a zajela bych se podívat A co už sis tam všechno koupila?

A od kud jste? Já kupuji v tomto obchode v Brně http://www.profiequis.cz/ Ale je myslím i v Praze, případně se da objednat z těch stránek. Maximální spokojenost s timto obchodem. Rajtky si ted taky musim koupit

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Kuskus s mrkví

Kuskus s mrkví

8 hlasů
30min 609 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z kedlubny a jablek

7 hlasů
25min 484kJ 55 Kč

Rychlý salát z kedlubny přijde v létě k chuti.

Kapustová polévka

18 hlasů
50min 325kJ 85 Kč

Polévka typické vůně a chuti, s kapustou, klobásou a bram...

Poradny

Vnučka má dítě s Angličanem, dostane sociální dávky?

Dobrý den,porodné i rodičovský příspěvek patří mezi dávky státní sociální podpory. U těchto dávek... Více

Na jak dlouho mohu dát syna do školky?

Dobrý den,dokud pobíráte rodičovský příspěvek, hradí za Vás zdravotní pojištění stát. Jakmile pob... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více