Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jezdecké potřeby

Sandriskaa 18. 04. 2013

Ahoj, máte někdo doma koně? Nevím, kde koupit rajtky, a taky podsedlové dečky. Rádabych nějaký obchod, kam se můžu osobně zajet podívat. Máte někdo zkušenost s dobrým obchodem?

Neregistrovaná/ý - Tamara

04.12.2018

Taky jsem na www.jimuvobchod.cz koukla. Moje děti chodí do jezdeckého kroužku a pořád něco potřebujeme.

Neregistrovaná/ý - Linda

25.11.2018

Neregistrovaná/ý - Vanda | 24.11.2018
Taky je pro mě důležité, aby nebyl problém s výměnou zboží. V jimověobchodě jsem už nakupovala a měnila jsem vestu. Vše proběhlo bez problémů.

Ten jimuvobchod dobrý tip na vánoční dárky. Syn má základní výbavu na ježdění, ale nějaká drobnost se vždy hodí.

Neregistrovaná/ý - Vanda

24.11.2018

Neregistrovaná/ý - Jituna | 18.11.2018
Pokud mě něco nesedne, tak je taky pro mě důležité, že se to dá vyměnit. Jezdecká vesta nebo rajtky by měli sedět.

Taky je pro mě důležité, aby nebyl problém s výměnou zboží. V jimověobchodě jsem už nakupovala a měnila jsem vestu. Vše proběhlo bez problémů.

Neregistrovaná/ý - Jituna

18.11.2018

Neregistrovaná/ý - Darja | 25.10.2018
Pokud mají zboží na netu levnější, tak určitě volím nákup tady. Týká se to i jezdeckých potřeb. pokud mě něco nesedne, dá se to v pohodě vyměnit.

Pokud mě něco nesedne, tak je taky pro mě důležité, že se to dá vyměnit. Jezdecká vesta nebo rajtky by měli sedět.

Neregistrovaná/ý - Darja

25.10.2018

Pokud mají zboží na netu levnější, tak určitě volím nákup tady. Týká se to i jezdeckých potřeb. pokud mě něco nesedne, dá se to v pohodě vyměnit.

Neregistrovaná/ý - Bohdan

24.10.2018

Pokud velikosti sedí, tak to je dobré. Já ale nakupuji radji v kamenném obchodě.

Neregistrovaná/ý - Kimina

21.10.2018

Neregistrovaná/ý - Fany | 17.10.2018
A ty vesty velikostně sedly? Mám strach objednávat z netu.

Velikostně vesty sedly, objednávali jsme i rajtky. Velikosti mají běžné konfekční.

Neregistrovaná/ý - Fany

17.10.2018

Neregistrovaná/ý - Kimina | 13.10.2018
O jimověobchodě jsem slyšela v jezdeckém klubu, kam s dětmi chodíme. Objednala jsem si u nich bezpečnostní vesty.

A ty vesty velikostně sedly? Mám strach objednávat z netu.

Neregistrovaná/ý - Kimina

13.10.2018

O jimověobchodě jsem slyšela v jezdeckém klubu, kam s dětmi chodíme. Objednala jsem si u nich bezpečnostní vesty.

Neregistrovaná/ý - Dolly

25.09.2018

Neregistrovaná/ý - Zina | 23.09.2018
Neměla bych strach z nákupu u nich strach, recenze mají skvělé .

Hned jsem se na www.jimuvobchod.cz dívala, určitě se synoiv hodí bezpečnostní vesta a chtěl by opravdové jezdecké boty.

Neregistrovaná/ý - Zina

23.09.2018

Neregistrovaná/ý - Vilina | 21.09.2018
Jste u nich s nákupem spokojeni? Já nerada nakupuji přes internet, mám obavu, že zaplatím a nedostanu to co jsem si objednala.

Neměla bych strach z nákupu u nich strach, recenze mají skvělé .

Neregistrovaná/ý - Vilina

21.09.2018

Neregistrovaná/ý - Zina | 12.09.2018
Výborný tip, hned jsem si našla www.jimuvobchod.cz. Syn touží po jezdeckých botách a rajtkách. Vybral si a hned jsme objednali.

Jste u nich s nákupem spokojeni? Já nerada nakupuji přes internet, mám obavu, že zaplatím a nedostanu to co jsem si objednala.

Neregistrovaná/ý - Zina

12.09.2018

Neregistrovaná/ý - Leuš | 29.08.2018
Dívala jsem se na jejich stránky, zatém jsme u nich koupili jezdeckou vestu.

Výborný tip, hned jsem si našla www.jimuvobchod.cz. Syn touží po jezdeckých botách a rajtkách. Vybral si a hned jsme objednali.

Neregistrovaná/ý - Leuš

29.08.2018

Neregistrovaná/ý - Pája | 28.08.2018
Naše dcera taky jezdí, jimuvobchod nám v klubu doporučili. Ještě jsem tam nenakupovala.

Dívala jsem se na jejich stránky, zatém jsme u nich koupili jezdeckou vestu.

Neregistrovaná/ý - Pája

28.08.2018

Neregistrovaná/ý - Britka | 22.08.2018
Neznám jimuvobchod, ale mrknu na něho. Syn chce docházet do klubu kde se starají o koně.

Naše dcera taky jezdí, jimuvobchod nám v klubu doporučili. Ještě jsem tam nenakupovala.

Neregistrovaná/ý - Britka

22.08.2018

Neznám jimuvobchod, ale mrknu na něho. Syn chce docházet do klubu kde se starají o koně.

Neregistrovaná/ý - Karula

20.08.2018

Neregistrovaná/ý - Dáša | 17.08.2018
A co konkrétního jste si od nich koupila?

Synovi jsem u nich koupila bezpečnostní vestu.

Neregistrovaná/ý - Dáša

17.08.2018

Neregistrovaná/ý - Denda | 12.08.2018
Na stránky jsem mrkla, mají co se týká jezdectví vše na co si vzpomenete.

A co konkrétního jste si od nich koupila?

Neregistrovaná/ý - Denda

12.08.2018

Na stránky jsem mrkla, mají co se týká jezdectví vše na co si vzpomenete.

Laugher

08.02.2017

Koně mám hrozně ráda

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Pivní polévka

Pivní polévka

15 hlasů
40min 573 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí plátek s fetou

9 hlasů
45min 729kJ 140 Kč

Rychlý recept na lehký oběd.

Čočková polévka s pečenými kaštany

2 hlasy
1h a 35min 370kJ 99 Kč

Podzimní polévka pro zahřátí. Pečené kaštany dodají polév...

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nevíte, kam dřív skočit, a je na vás vyvíjen stále větší tlak. Pomůže vám papír, pero a utříděné myšlenky. Sepíšete si do detailu i ty nejmenší úkoly a sestavíte harmonogram jejich plnění. Vám pak půjde v&sc...

Více