Diskuse na téma Zdravé svačinky pro malé děti

20. 02. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, poradíte jaké svačinky na ven pro malé děti kupujete? Od čeho se děti moc nezašpiní, je to prostě zdravá a praktická svačinka?

Hlavně - kapsičky o Sunaru mají super složení - obsahují 100% ovoce, jsou bez přidaného cukru a jsou bez lepku - neobsahují teda žádné zahušťovadla.

Denisa5 27.02.2023

Holky, taky kapsičky od Sunaru pro děti kupuju. Balení je fakt praktické - ideální na procházky a na výlety a navíc dětem kapsičky chutnají a já jsem ráda, že mi jí ovoce alespoň v této formě.

Ella789 26.02.2023

Kupuju hlavně tyto kapsičky od Sunaru po více kusech https://www.mall.cz/ovocne-prikrmy-kojenci/sunar-do-rucicky-mix-karton-ii-12x100g

Blanickova 24.02.2023

To je fajn nápad, díky :) Napíšete ještě, od jaké značky ovocné kapsičky kupujete?

Ella789 22.02.2023

Mě se osvědčily ovocné kapsičky - jsou v praktickém balení, můj syn si kapsičku sám drží a baví ho to. Navíc jde o samé ovoce a bez přídavku cukru.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat