Diskuse na téma Zdravé svačinky pro malé děti

20. 02. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, poradíte jaké svačinky na ven pro malé děti kupujete? Od čeho se děti moc nezašpiní, je to prostě zdravá a praktická svačinka?

Ella789 22.02.2023

Mě se osvědčily ovocné kapsičky - jsou v praktickém balení, můj syn si kapsičku sám drží a baví ho to. Navíc jde o samé ovoce a bez přídavku cukru.

Blanickova 24.02.2023

To je fajn nápad, díky :) Napíšete ještě, od jaké značky ovocné kapsičky kupujete?

Ella789 26.02.2023

Kupuju hlavně tyto kapsičky od Sunaru po více kusech https://www.mall.cz/ovocne-prikrmy-kojenci/sunar-do-rucicky-mix-karton-ii-12x100g

Denisa5 27.02.2023

Holky, taky kapsičky od Sunaru pro děti kupuju. Balení je fakt praktické - ideální na procházky a na výlety a navíc dětem kapsičky chutnají a já jsem ráda, že mi jí ovoce alespoň v této formě.

Hlavně - kapsičky o Sunaru mají super složení - obsahují 100% ovoce, jsou bez přidaného cukru a jsou bez lepku - neobsahují teda žádné zahušťovadla.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

83 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
194 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat