Diskuse na téma Hodinky

22. 02. 2023 | Prosím o radu

Ahoja, dlouho jsem přemýšlela co koupit přítelovi k narozeninám.. Vypátrala jsem že by chtěl nějaké chytré hodinky, ale já sama žádné nemám a atak se v tom nevyznám a nevím jaké jsou dobré... Máte nějaký tip?

Eliška 23.02.2023

Zrovna se koukám po dárku pro přítele a ty chytré hodinky jsou docela zajímavý nápad... Ale také vůbec nevím kam kouknout.. :-(

Verča 24.02.2023

Já jsem kupovala svému muži k vánocům smart hodinky a je s nimi dost spokojený :-) A já jsem ráda protože byly za dost přijatelnou cenu a udělají hoodně parády :-)

MartaJane Verča 25.02.2023

A můžeš mi říct prosím kde jsi je kupovala, že bych se nechala třeba inspirovat:-)

Verča 26.02.2023

Jasně že jo, je to na https://www.carneo.cz/ mají tam velký výběr a jak jsem psala i přijatelné ceny :-) prostě paráda:-)

MartaJane Verča 27.02.2023

Mockrát ti děkuju za tip,, porozhlédnu se na tom carneo.cz a myslím že tam nějaké vyberu :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

88 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat