Diskuse na téma Smetanové krémy

06. 03. 2023 Dankovka Prosím o radu

Dobrý večer, maminky - co říkáte na kupované smetanové krémy? Dáváte je vašim dětem? Syn má rok a přemýšlím, že bych mu už Bobíka koupila.

Avatar
Avatar
Andanka 12.03.2023

Zdravím, dřív jsem tyto krémy vůbec dětem nekupovala, ale na základě této diskuze jsem s mrkla na složení, a to mě u Bobíka příjemně překvapilo :) Takže ho domů dětem taky koupím.

Avatar
Ella789 09.03.2023

Určitě Bobíka doporučuji, mému synovi moc chutná a máme celkem velkou spotřebu. Tady máte kdyžtak odkaz, kde Bobíka kupuju za dobré peníze https://www.rohlik.cz/1408781-bobik-maxi-smetanovy-krem-cokoladovy


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Týden 43 v roce 2025 přináší pro Berany zajímavou kombinaci výzev a příležitostí. Tento čas může být velmi dynamický, proto se připravte na nečekané změny.Začátek týdne může přinést určité napětí na pracovišti, zejména po... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat