Diskuse na téma Doplněk stravy na vlasy a nehty

15. 03. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, poradíte dobrý doplněk stravy na vlasy a nehty? Vlasy mi teď začaly více padat a nehty mám jako papír.

Verča 07.01.2024

Já sprej proti teplu a taky fixační sprej aby mi vydržely vlny, když používám kulmofén, mám tento: https://freylish.cz/products/kulmofen, jsem spoko

Ahoj, co používáte prosím na vlasy, aby se ještě víc nepoškodily při fénování? Popřípadě natáčení? Mám vlasů pár a nechci o ně přijít. Děkuji

Renča 27.10.2023

Špatným stavem nehtů a vypadáváním vlasů jsem si prošla nedávno taky. Jak psala Ella789 je dobré vybrat doplněk, který bude našláplý ingrediencemi jako biotin, zinek, vit C,B a přeslička. Chce samozřejmě vyčkat až se přes krev dostane potřebná výživa do vlasové cibulky, navíc vlasy a nehty nerostou nijak závratným tempem, tak je třeba vytrvat v užívání. Mě pomohl Wecare Hair a při pravidelném užívání se mi nehty zpevnily, mám je pevnější než kdy dřív a vlasy mi postupně dorůstají.

Ella789 26.03.2023

Obsahuje plno důležitých látek - vitamín C, Biotin, Zinek … Tady najdete všechny informace www.orcacollagen.cz Teď je na něj dokonce sleva 15 % s kódem: 15dnk23

Samsonite 23.03.2023

Napsala byste bližší informace - co třeba Orcacollagen obsahuje, kde ho objednat …?

Ella789 21.03.2023

Já můžu jen souhlasit - teď sama užívám kolagen skoro 2 měsíce a jsem nadšená. Mám pevnější vlasy, které přestaly padat, pevné a zdravé nehty a odpočatější, hydratovanější a vyhlazenější pleť. Kupuju prémiový Orcacollagen a nedám na něj dopustit.

Elininka 18.03.2023

Výborný je kolagen - na vlasy, nehty a na pleť má opravdu skvělé účinky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:14
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:12
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat