Diskuse na téma Doplněk stravy na vlasy a nehty

15. 03. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, poradíte dobrý doplněk stravy na vlasy a nehty? Vlasy mi teď začaly více padat a nehty mám jako papír.

Verča 07.01.2024

Já sprej proti teplu a taky fixační sprej aby mi vydržely vlny, když používám kulmofén, mám tento: https://freylish.cz/products/kulmofen, jsem spoko

Ahoj, co používáte prosím na vlasy, aby se ještě víc nepoškodily při fénování? Popřípadě natáčení? Mám vlasů pár a nechci o ně přijít. Děkuji

Renča 27.10.2023

Špatným stavem nehtů a vypadáváním vlasů jsem si prošla nedávno taky. Jak psala Ella789 je dobré vybrat doplněk, který bude našláplý ingrediencemi jako biotin, zinek, vit C,B a přeslička. Chce samozřejmě vyčkat až se přes krev dostane potřebná výživa do vlasové cibulky, navíc vlasy a nehty nerostou nijak závratným tempem, tak je třeba vytrvat v užívání. Mě pomohl Wecare Hair a při pravidelném užívání se mi nehty zpevnily, mám je pevnější než kdy dřív a vlasy mi postupně dorůstají.

Ella789 26.03.2023

Obsahuje plno důležitých látek - vitamín C, Biotin, Zinek … Tady najdete všechny informace www.orcacollagen.cz Teď je na něj dokonce sleva 15 % s kódem: 15dnk23

Samsonite 23.03.2023

Napsala byste bližší informace - co třeba Orcacollagen obsahuje, kde ho objednat …?

Ella789 21.03.2023

Já můžu jen souhlasit - teď sama užívám kolagen skoro 2 měsíce a jsem nadšená. Mám pevnější vlasy, které přestaly padat, pevné a zdravé nehty a odpočatější, hydratovanější a vyhlazenější pleť. Kupuju prémiový Orcacollagen a nedám na něj dopustit.

Elininka 18.03.2023

Výborný je kolagen - na vlasy, nehty a na pleť má opravdu skvělé účinky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

406 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
88 Příspěvků
Poslední příspěvek 10.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat