Diskuse na téma Bělení zubů doma

Co se vám nejvíc osvědčilo za přípravky na bělení zubů? Podělte se o zkušenosti, děkuju :)

Anička 08.01.2024

Kupuji si na Krásný úsměv. :) Mají s PAP systémem, tzn bez peroxidu, takže to zuby tolik nezatěžuje. Mají více věcí, prášek, pásky nebo pak gel na větší bělení. Zkoušela jsem dvě poslední a s tím jsem teda byla spokojená.

Koki Anička 22.01.2024

Pásky jsou na vrchní i spodní zuby? A ten gel? To se používá jak prosím? Co když se dostane na jazyk nebo dásna? Nepálí to nějak?

Anička Anička 25.01.2024

U pásků máte v sáčku vždy 2 kusy a je jich tam 14. Gel je tento https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-stomatologicky-belici-system-pap-80ml, vytvarujete si náústek dle vašich zubů, následně do nej dáte gel a aplikujete na zuby. Můžete jej mít i přes noc. Já si ho dávala ale jen na večer, když jsem už nic nejedla a než jsem šla spát tak jsem ho sundala. Dobré je potom nejíst a nepít nic co by zuby mohlo rychle obarvit.

Tana 31.03.2023

Za sebe můžu doporučit toothy.cz neobsahuje peroxid a mají bělící sady, pásky, pasty…bělí skvěle :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat