Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Co se vám nejvíc osvědčilo za přípravky na bělení zubů? Podělte se o zkušenosti, děkuju :)
Kupuji si na Krásný úsměv. :) Mají s PAP systémem, tzn bez peroxidu, takže to zuby tolik nezatěžuje. Mají více věcí, prášek, pásky nebo pak gel na větší bělení. Zkoušela jsem dvě poslední a s tím jsem teda byla spokojená.
Pásky jsou na vrchní i spodní zuby? A ten gel? To se používá jak prosím? Co když se dostane na jazyk nebo dásna? Nepálí to nějak?
U pásků máte v sáčku vždy 2 kusy a je jich tam 14. Gel je tento https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-stomatologicky-belici-system-pap-80ml, vytvarujete si náústek dle vašich zubů, následně do nej dáte gel a aplikujete na zuby. Můžete jej mít i přes noc. Já si ho dávala ale jen na večer, když jsem už nic nejedla a než jsem šla spát tak jsem ho sundala. Dobré je potom nejíst a nepít nic co by zuby mohlo rychle obarvit.
Za sebe můžu doporučit toothy.cz neobsahuje peroxid a mají bělící sady, pásky, pasty…bělí skvěle :)
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.